Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Економічний аналіз

Задачі з економічного аналізуУмови задач

1. Провести факторний аналіз валового прибутку в залежності від зміни обся-гу реалізації продукції в натуральному вимірі, відпускної ціни та собівартості одиниці продукції. Використовуючи наступні дані, розрахувати: показник поточної платоспроможності, коефіцієнт покриття та показник забезпеченості власними оборотними засобами та зробити висновок відносно присутності ознак фіктивного банкрутства підприємства.
2. Необхідно визначити та оцінити аналітичні фінансові коефіцієнти за даними статей балансу (таблиця 2.1). Після визначення аналітичних фінансових коефіцієнтів їх треба порівняти з нормативами, прийнятими в практиці фінансового менеджменту, і зробити висновки про фінансовий рейтинг підприємства.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі з економічного аналізу" з предмету "Економічний аналіз". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:14. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 3994 та скачано 247 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали