Головна » 2013 » Вересень » 11 » Як успішно пройти співбесіду?

Як успішно пройти співбесіду?

Резюме розіслані, переговори по телефону відбулися, тепер пора проявити себе на співбесіді. Ось тут-то і починається паніка у основної маси шукачів. Тепер доведеться впритул довести, що ви саме та людина, яка підходить на посаду більше всіх, що ви не перебільшили в резюме свої заслуги. Саме тому співбесіду вимагає ретельної підготовки. Як пройти співбесіду успішно ?

Почніть з того, що спробуйте зібрати якомога більше інформації про компанію, в яку прямуєте. Використовуйте максимально інтернет -ресурси. Ознайомтеся з сайтом компанії, її товарами і послугами, можливо, вам вдасться знайти відгуки про компанію тез людей, які працювали там. Пошукайте думки про компанію на різних форумах.

Особливу увагу слід приділити зовнішньому вигляду. Ретельно підберіть одяг. Ви хочете стати менеджером по роботі з клієнтами, секретарем, помічником керівника, юристом або бухгалтером? Ваша діяльність пов'язана з грошима і матеріальними цінностями? Одягнувшись в строгий діловий костюм. Ви - викладач, менеджер з туризму, агент з нерухомості - одяг може бути менш консервативна, а стиль - більш вільним. Якщо ваш вибір припав на заміщення вакансії на посаду в сфері реклами, журналістики, розваг - сміливо одягайтеся по останнім тенденціям моди.

Хотите, чтобы Ваша свадьба прошла модно и элегантно? Заказ ретро лимузина перенесет вашу свадьбу в совсем иную эпоху. Аренда авто с водителем от компании AVTOVIP это прежде всего оригинальность свадебного жанра и высокий уровень обслуживания.

Підготуйте ті питання, які ви б хотіли задати роботодавцю. Швидше за все, на співбесіді вас попросять це зробити. Задавайте питання по суті. Також подумки підготуйте відповіді на запитання, які може поставити вам роботодавець.

Отже, настав день співбесіди. Найголовніше - не запізнюйтесь. Чи не зіпсуєте враження про себе ще на самому початку. Пам'ятайте, що найвідповідальніші - перші кілька хвилин. Постарайтеся створити за цей час позитивне враження про себе.

Швидше за все, з вами буде розмовляти HR -менеджер. Його завдання - знайти ту людину, яка підійде компанії найбільше. Намагайтеся зберігати спокій, впевненість в собі і бадьорий настрій.

Вас попросять розповісти про себе, ваших достоїнства і недоліки, досвід роботи. Представнику компанії важливо знати, чому ви хочете працювати саме тут, і вам доведеться переконати його в тому, що ця робота те, що вам потрібно. Можливий питання про заробітну плату, яку ви хочете отримувати.

Розробляється все більше і більше методик з пошуку хороших фахівців, і, можливо, вам попадеться одна з них. Запитання, які вам зададуть, можуть бути несподіваними або з хитринкою. Головне - не розгубитися. Відповідайте спокійно і впевнено. Будуть оцінювати рівень вашого інтелекту, швидкість реакції. Не відповідайте - «я не знаю », « я не впевнений».

Пам'ятайте, що зацікавлені в результаті співбесіди не тільки ви. Компанія хоче отримати хорошого фахівця, і їй важливо не упустити його. Не пропускайте і ви свій шанс. Тепер ви знаєте, як пройти співбесіду і домогтися бажаного результату.