Головна » 2013 » Вересень » 9 » Вивчення іспанської мови - є перспектива!

Вивчення іспанської мови - є перспектива!

Вивчення іноземних мов сьогодні не просто данина моді - це необхідність, виправдана конкурентоспроможністю на ринку праці, а ще перспективний погляд на майбутні досягнення. Більшість студентів віддають перевагу глибокому вивченню англійської мови, і сперечатися тут марно, він дійсно має статус «універсального» у міжнародному співтоваристві.

І все-таки, чи варто обмежувати свої навички, володінням лише однієї мови? Чим гірше ще й знання іспанської? Уявіть, що на мові Сервантеса сьогодні говорять більше трьохсот мільйонів чоловік, зокрема в Іспанії та Латинській Америці. Іспанська також називають кастильською, і як свідчить світова практика, його успішно освоюють ще не менше сорока мільйонів бажаючих.

Что нужно рыбаку для комфортной рыбалки? Качественная снасть, добротная экипировка (особенно замой), удобное кресло и отличное настроение! В магазине Bebeka зимний костюм norfin - это тёплый и лёгкий, не стесняющий движения, внешне очень привлекательный, пропускает воздух, но не пропускает воду.

Можна вивчати іспанську в Іспанії, індивідуально з репетитором, з друзями на курсах, але важливо тільки одне, причини для навчання досить об'єктивні:

1. Широке поширення

Іспанська мова має статус державної в 22 країнах світу.

2. Майбутня перспектива для бізнесу, туризму, політики

Сьогодні велика кількість іспаномовних країн стали центрами туризму світового масштабу. Спостерігається активне зростання ділових зв'язків і налагодження плідної співпраці між країнами лідерами та латиноамериканської бізнес елітою. Не менш значуще знання іспанської для політики - мова в шістці офіційно прийнятих в ООН.

3. Культурні та історичні аспекти

Багато років Іспанія була державою панівним. Її стараннями в книгу світової історії вписано безліч яскравих сторінок: війни, подорожі, відкриття, інквізиція. У цій країні заснували фламенко, серенаду і кориду. Тут створювали свої шедеври Сервантес, Далі і Лорка. Безсумнівно, знання мови необхідне, щоб осягнути цей величезний культурний пласт в повній мірі.