Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Податкова система

Становлення податкових систем в історичній ретроспективіВисновки

Аналіз становлення податкових систем в історичній ретроспективі дозволяє зробити декілька висновків:
1. В процесі еволюції оподаткування розвиток одних елементів податкової системи знаходиться в залежності від розвитку інших елементів, а розвиток податкової системи в цілому - в залежності від розвитку інших систем: ті чи інші форми оподаткування можуть укорінитися лише в разі забезпечення їх відповідності рівню розвитку податкової техніки, органів фіску; в свою чергу оподаткування розвивається услід за розвитком суспільства, держави як форми його організації, її інститутів, моралі, культури, а починаючи з певного часу - і науки.
2. Не всі форми оподаткування одразу і легко впроваджувалися в життя. Однак ті податки, які відповідають фіскальним потребам держави і для впровадження яких існують економічні, політичні і соціальні передумови, рано чи пізно вкорінюються і поступово розповсюджуються в усіх країнах, набувають загального характеру.
В історії оподаткування відомі і випадкові податки, однак вони залишалися особливими формами оподаткування, що протягом певного часу стягувалися в одній, окремо взятій країні.
3. Розвиток оподаткування відбувався від простих, зародкових, перехідних до все більш зрілих і досконалих форм. Сучасні зрілі форми оподаткування є продуктом розвитку громадянського суспільства, становлення правової держави, високого рівня розвитку товарне господарства, розвинутого економічного життя взагалі.
4. Це означає, що уряд не може довільно вибирати форми оподаткування. Він має враховувати їх відповідність об'єктивним і суб'єктивним обставинам своєї країни, а в умовах розвинутих світогосподарських зв'язків - і практиці оподаткування в інших країнах, світовим тенденціям в оподаткуванні.

Література

1. Крисоватий А.І., Десятник О.М. Податкова система. – Тернопіль: Карт-бланш, 2004. – 331 с.
2. Соколовська А.М. Податкова система України: теорія та практика становлення. – К.: НДФІ, 2001. – 372 с.

Повна інформація про роботу

реферат "Становлення податкових систем в історичній ретроспективі" з предмету "Податкова система". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.11.2010 в 23:52. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1110 та скачано 71 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали