Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Розрахунок систем вентиляціїУривки

Теоретичні відомості

Шукаєш професійного арбітражного керуючого? Висококваліфікований арбітражний керуючий з високим рівнем знань працює у юридичній фірмі "Шкромида та партнери". Завдяки накопиченому практичному міжнародному досвіду арбітражний керуючий організує процес ліквідації чи банкрутства підприємства найкращим чином.
Спожита комп’ютером „зайва” енергія перетворюється в тепло, що призводить до підвищення температури в робочому приміщенні. Крім цього в приміщення виділяються при кімнатній температурі в незначних кількостях такі хімічні сполуки, як діоксини і фуран, які не мають запаху і є канцерогенними речовинами, відносяться до протипожежних засобів, які є необхідні для корпусу монітору і плат. При роботі лазерного принтера може виділятися озон, який теж є канцерогенною речовиною.
Відповідно до “Державних санітарних правил і норм роботи з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин” ДСанПІН 3.3.2.007-98 встановлені санітарно-гігієнічні вимоги до параметрів навколишнього середовища приміщень з комп’ютерною технікою (табл.1).
Для підтримання в приміщенні нормальних параметрів повітряного середовища, яке відповідає санітарно-гігієнічним і технологічним вимогам, влаштовують вентиляцію.
Вентиляція – це організований і регульований обмін повітря, який забезпечує видалення з приміщення повітря, забрудненого шкідливими речовинами (гази, пари, пил), а також для покращення метеорологічних умов в приміщенні.
Вибір системи кондиціонування, її продуктивність вибирається на основі розрахунків необхідного повітрообміну L, м3/г, для кожного періоду року. Кількість повітря, заданих параметрів, яке необхідно подати в приміщення, визначається за кількістю тепла, вологи і шкідливих речовин, що виділяються в ньому. При одночасному виділенні в приміщення шкідливих речовин, тепла і вологи приймають найбільшу кількість повітря, яка одержана в розрахунках для кожного виду виробничих шкідливих виділень
Повна інформація про роботу

розрахункова робота "Розрахунок систем вентиляції" з предмету "Охорона праці". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 17.02.2012 в 00:30. Автором даного матеріалу є Діма. З моменту опублікування роботи її переглянуто 635 та скачано 43 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Діма...

розразункову робив самостійно, правильність розрахунків гарантую


Подібні матеріали