Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Фінанси

Контрольна робота з фінансової математикиЗміст

1. Властивість однорідності.
2. Дисконтовані вартості безстрокових ануїтетів.
3. Дохідні акції.
4. Задачі 4, 26
Список використаної літератури

Умови задач

1. Клієнт звернувся до банку за кредитом в розмірі 800,0 тис. гр. од. на 270 днів. Банк погодився надати цей кредит, але тільки за умови, що відсо-тки (20%) мають бути нараховані та сплачені з суми наданого кредиту на момент його надання. Визначити суму отриманого кредиту та суму, яку потрібно повернути до банку.
2. Визначити, яку суму необхідно помістити на депозит, щоб через 3 роки власник депозиту отримав 4,0 тис. гр. од. при ставці 12%.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з фінансової математики" з предмету "Фінанси". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:31. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 481 та скачано 65 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...