Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційні системи і технології

Контрольна робота з інформаційних систем та технологійЗавдання

Створити базу даних ACCESS. Розробити структуру таблиці для вхідних даних. Розробити екранну форму для занесення вхідних даних в таблицю, запо-внити таблицю використовуючи екранну форму. Створити звіт за даними таб-лиці, застосовуючи обчислювальні поля. До звіту включити підсумки в розрізі виробничого підрозділу. Для колонок позначених символом "*” визначити "Разом" за відомістю. Заголовок звіту – "Відомість нарахування заробітної плати”. Створити запит за вказаною умовою.

Практична частина в форматі MS Access...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з інформаційних систем та технологій" з предмету "Інформаційні системи і технології". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 11:27. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 582 та скачано 54 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...