Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Контрольна робота з трудового праваЗміст

Вступ 3
1. Функції трудового права України 4
2. Перелік підстав та випадків переводу на іншу роботу 7
Загальні висновки 12
Використана література 14

Вступ

Основою життя будь-якого суспільства є праці. Термінологічне значення слова ”праці” багатогранне і вивчається багатьма науками: економікою, філософією, соціологією, правом та ін.
Будь-яка соціально-економічна формація формувалася, зростала й розвивалася на основі праці. Але юридичні науки цікавить не загальне поняття праці, а праця як правове явище, як міра праці, необхідна для творчого зростання людини з урахуванням як особистого, так і колективного та суспільного інтересів.
Система національного права України включає всі чинні юридичні норми. Складовими й водночас самостійними частинами цієї системи права є відповідні галузі права, які регулюють конкретну, лише їм властиву сферу суспільних відносин. основні з них — право конституційне, трудове, цивільне, екологічне та ін.
Трудове право — провідна галузь українського права, яка є системою правових норм, що регулюють сукупність трудових відносин працівників із роботодавцями, а також інші відносини, що випливають з трудових або тісно пов’язані з ними і встановлюють права й обов’язки в галузі права на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності та відповідальність у разі їх порушення.
Тому зрозуміло, що вивчення різних складних проблем трудового права має велике значення для економічного, політичного та іншого розвитку всього нашого суспільства. В даної роботі ми розглянемо декілька питань властивостей і сутності трудового права.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з трудового права" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 15:50. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1062 та скачано 58 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...