Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Фінанси

Тести з фінансів підприємств (з розв'язками)Уривки

Знайдіть правильне визначення економічної сутності кредиту: кредит — це економічні відносини, що виникають між кредитодавцем і кредитоодержувачем; кредит — це позичка в грошовій або товарній формах на умовах повернення.
Знайдіть правильне визначення економічної сутності рентабельності. Рівень дохідності підприємства. Прибутковість реалізації продукції.
Знайдіть правильне визначення кредитних відносин: грошові відносини, що пов’язані з процесом розподілу та перерозподілу капіталу; відносини, що пов’язані із заборгованістю одного з учасників економічної чи фінансової операції;
Знайдіть правильне визначення поняття «податкова система». Сукупність обов’язкових платежів до бюджетів різних рівнів, а також до державних цільових фондів, що стягуються в установленому законами порядку.
Знайдіть правильне визначення чистого прибутку підприєм¬ства. Прибуток, що залишився у підприємства після сплати податку на прибуток.
Знос основних засобів — це ... Втрата вартості основними засобами у процесі їх експлуатації.

Повна інформація про роботу

тести "Тести з фінансів підприємств (з розв'язками)" з предмету "Фінанси". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 01:58. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 4500 та скачано 339 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...