Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Аналіз банківської діяльності

Тести з відповідями з банківської діяльностіДизельные и бензиновые мотоблоки в Украине. В интернет-магазине gardenshop.com.ua Вы можете купить качественные мотоблоки по доступным ценам
Уривки

1.Визначити бюджет за його економічною природою, формою та матеріальним змістом. У чому полягають відмінності бюджету від інших ланок фінансових відносин.
Державний бюджет – найважливіша ланка фінансової системи держави, самостійна фінансова категорії, яка взаємодіє та об”єднує такі фінансові категорії як податки, державний кредит, доходи і видатки держави. Державний бюджет, як складна фінансова категорія, розглядається з 3-х сторін: 1) як основний фінансовий план держави; 2) за своїм матеріальним змістом як централізований фонд; 3) як економічна категорія = сукупність економічних відносин.
Державний бюджет – основний фінансовий план держави на поточний рік. Цей фінансовий план має силу закону. Затвердження державного бюджету здійснюється парламентом, тому що виконання його доходної та видаткової частини є обов”язковим для учасників бюджетного процесу. По своєму матеріальному змісту державний бюджет – централізований фонд грошових ресурсів держави, через нього мобілізуються кошти п-в та, частково, доходи населення. Бюджетний фонд – поняття більш вузьке, ніж доходи держави, основні доходи держави ще включають ресурси позабюджетних фондів + доходи від державного сектору.
Специфіка бюджетних відносин, які є складовою фінансової системи держави, полягають в тому, що:
- бюджетні відносини виникають у розподільчому процесі за участю держави;
- бюджетні відносини пов”язані з формуванням та використанням централізованого фонду державних коштів, призначених на задоволення загальнодержавних потреб.
Отже, державний бюджет – це грошові відносини між державою та юридичними і фізичними особами з приводу перерозподілу частини ВВП та НД.
Сутність бюджету як економічної категорії реалізується через розподільчу та контрольну ф-її фінансів.

Повна інформація про роботу

тести "Тести з відповідями з банківської діяльності" з предмету "Аналіз банківської діяльності". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 09.09.2010 в 23:02. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1881 та скачано 115 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали