Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Статистика

Задачі зі статистики з розв'язкамиУривки

Задача I.
1. Використовуючи результати обстежень 26 підприємств району щодо середньої заробітної плати, побудувати ряд розподілу підприємств за середньою заробітною платою, утворивши групи з рівними закритими інтервалами. Результати групувань подати у формі статистичної таблиці. Визначити відносні величини структури (частки груп підприємств у загальній їх кількості) та зробити висновки.

Задача ІI.

Проаналізувати динаміку чисельності наявного населення України за період, визначений залежно від варіанту. Статистичні дані про чисельність наявного населення за останні 17 років, наведені в табличці. Розрахунки викласти у формі статистичної таблиці. Зробити висновки.

Задача ІІІ.
1. Підприємство виготовляє і реалізує на ринку три види продукції. На основі даних, визначити, як у звітному періоді в порівнянні з базисним змінилися обсяги і ціна одиниці реалізованої продукції кожного виду. Результати подати у формі таблиці.

Повна інформація про роботу

розрахункова робота "Задачі зі статистики з розв'язками" з предмету "Статистика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2010 в 19:57. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 6468 та скачано 319 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...