Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Аудит

Задачі з аудитуУмови задач

1. За даними бухгалтерського обліку фірми "Віринея” було встановлено: 1) станом на 8 грудня головний бухгалтер фірми провів інвентаризацію каси і встановив нестачу в сумі 46 коп., яку оформив актом та стягнув з касира; 2) 25 грудня касир одержав виторг в сумі 100 грн., від завідуючого магазином №1 Колос О.П., але не оприбуткував його по касі; 3) 28 грудня залишок по касовому звіту касира склав 2000 грн. (ліміт каси 1000 грн.); 4) 29 грудня аудитор разом з головним бухгалтером провів інвентаризацію каси, в ході якої була виявлена нестача в сумі 120 грн. Встановити порушення і заходи щодо їх усунення.
2. Перевірити вірність віднесення до складу валових витрат за 3 квартал 2009 року наступних витрат, використовуючи наступні дані обліку.
3. Фірма К звернулась у аудиторську фірму з пропозицією укласти угоду про на-дання послуг по визначенню оцінки нанесеного збитку будівельною організацією, що здійснює ремонт на території, що прилягає до складських приміщень фірми К. Необхідно: встановити, які докази необхідно зібрати аудитори при визначенні оцінки нанесеного збитку. Яким чином аудитор може визначити оцінку нанесеного збитку?
4. Оформити відомість виявлених порушень при здійсненні аудиту розрахунків по податку на прибуток, використовуючи дані обліку фірми «Мрія».
5. Є чотири групи даних, що доводять правильність облікових показників: 1) Інвентаризаційні описи обсягів незавершеного виробництва, отримані при фактичному огляді аудитором; 2) Журнали-ордери та первинні документи по рахунку 23 "Виробництво”; 3) Журнали-ордери та первинні документи по рахунку 26 "Готова продукція”; 4) Доказ точності обліку запасів, отриманий внаслідок проведеної на фірмі інвента-ризації, на якій був присутній аудитор. Необхідно: оцінити дані докази з точки зору їх надійності.

Розв'язок задач доступний після скачування...

  

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі з аудиту" з предмету "Аудит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 21:35. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 6743 та скачано 294 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали