Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Дипломні роботи

Земелi cільськогосподарського призначення за законодавством УкраїниЗміст

ПЕРЕЛІК СКОРОЧЕНЬ……………………………………………………….……3
ВСТУП………………………………………………………………..…………...…4
1. ЗНАЧИМІСТЬ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО
ПРИЗНАЧЕННЯ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ………………...………..6
2. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРАВОВОГО СТАТУСУ
СУБ’ЄКТІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ…...14
2.1 Фермерське землекористування……………………………….……………..19
2.2 Селянське землекористування…………………………………………….….26
2.3 Землекористування сільськогосподарських кооперативів………………...30
ВИСНОВКИ………………………………………………………………………...37
ЛІТЕРАТУРА…………………………………………………………………….....39

Вступ

Ищите квартиру в Киеве? На киевском портале недвижимости domik.net аренда квартир посуточно в Киеве является базовой тематикой. На странице предложения о аренде квартиры посуточно Вы узнаете цену проживания, расположение жилья и многое другое.
Центральне місце в системі нерухомого майна займає земля - природний, створений самою природою, загальний базис розміщення всіх інших його елементів і людей. Поняття землі (земельної ділянки) як джерела добробуту людини й об'єкта економічних відносин є базовим у теорії й практиці земельно-правових відносин. Його специфіка визначається тим, що земля історично виникла у вигляді матерії - частини природи, і тільки з розвитком людського суспільства вона стала й засобом виробництва, і предметом праці, загальним місцем проживання всіх поколінь людей. Об'єктом економічних відносин є земельні ділянки, що володіють різними споживчими властивостями, і права на них. [10] Земельна ділянка - це частина поверхні землі, що має чітко позначену межу, площу, місце розташування, правовий статус й інші характеристики, що враховують у державному земельному кадастрі й у Єдиному державному реєстрі прав на нерухоме майно й угод з ним.
На стадії виробництва життєвих засобів і ресурсів (включаючи споживчі товари і послуги, засоби виробництва і робочу силу) земля включається до витратної складової, визначаючи через свої цінові пара¬метри величину суспільно необхідних і індивідуальних витрат. Вилучення ренти через земельне оподаткування включає земельний фактор у сферу розподілу, а просторово-географічні властивості і параметри земельних ділянок впливають на напрями розвитку територій.
Земельні відносини виділяються в особливу соціально-економічну кате¬горію не тільки через специфіку землі як унікального об'єкта загальних багатоцільових інтересів. Є ще одна особливість - йдеться про багато¬рівневий статус землі, яка виступає у відтворювальному процесі одночасно і як територія (простір) — місце життєдіяльності, і як природне тіло, і як товар, і як соціально-економічна категорія, включена в систему товарно-грошових відносин. Відповідно сукупність земельних інтересів та відно¬син, що виникають у суспільстві в процесі використання та відтворення земельних ресурсів, утворює і наповнює своєрідний соціально-еконо¬мічний простір територій.
Споживчі властивості землі, що здобувають важливе значення для власника й покупця, визначаються конкретним цільовим її призначенням. Серед інших категорій земельного фонду України провідне місце посідають землі сільськогосподарського призначення, оскільки Україна є аграрною країною і раціональне використання та належна охорона цієї категорії земель є підґрунтям для розвитку економіки України. Фізичні властивості землі, що формують родючість її верхньої верстви, - різновид ґрунту, зміст гумусу, механічний і хімічний склад, тепловий і водний режим, наявність ріллі, косовиць, пасовищ й ін. - є вирішальними для сільськогосподарського виробництва й лісового господарства.
Тема, присвячена державному регулюванню використання та охорони землі в сільському господарстві, є актуальною завжди, а особливо зараз, все ще триває процес земельної реформи.
У зв'язку з цим, у роботі я розглядую питання, пов'язані з визначенням правового статусу суб’єктів сільськогосподарського землекористування, оскільки окреслення правового положення кожного з суб’єктів використання найбільш цінної та пріоритетної серед інших категорії землі є дуже важливим у висвітленні аспектів землекористування та правової охорони земель.

Повна інформація про роботу

дипломна робота "Земелi cільськогосподарського призначення за законодавством України" з предмету "Дипломні роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2011 в 10:54. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 580 та скачано 69 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали