Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Подолання психологічного бар'єру в процесі навчання усному англійському мовленню (психологія)Зміст

Вступ. 3
Розділ І. Загальні положення….. 4
Розділ ІІ. Основні уміння та навички мовлення.… 9
Розділ ІІІ. Шляхи подолання психологічного бар'єру в процесі навчання усному англійському мовленню у старших класах. 16
Висновки... 25
Література. 27

Вступ

Розбудова системи освіти в Україні, сучасний рівень розвитку науки і техніки вимагає якісно нового підходу до виховання і навчання підростаючого покоління.
У зв'язку з цим відбувається суттєве оновлення професійно-педагогічної підготовки майбутніх учителів. Це оновлення стосується питань філософсько-методологічного, наукового і методичного забезпечення, підґрунтям яких є демократизація та гуманітаризація національної освіти, використання передового педагогічного досвіду народу України.
Одне з провідних місць у цьому процесі належить циклу педагогічних дисциплін, мета навчання яким постає у формуванні у майбутніх учителів готовності до професійно-педагогічної діяльності. Серед педагогічних дисциплін базовим є курс "Педагогіка", оскільки саме він закладає основи педагогічного світогляду майбутнього вчителя.

Висновки

Тепер можна зробити деякі висновки:
1. Кожен учень старших класів вимушений так чи інакше долати психологічний бар’єр в процесі навчання усному англійському мовленню. Але для кожного цей бар’єр складає різну ступінь складнощів. Це залежить від багатьох і багатьох моментів, починаючи з особливостей психіки кожного учня і закінчуючи його оточенням. Тому багато учнів долають цей бар’єр легко, інші – порівняно легко, але вчителю завжди треба бути готовим до ситуації, що для деяких учнів це може виявитися досить складною справою.
2. Вчитель має, насамперед, виявити причину(и) виникнення психологічного бар’єру. Зрозуміло, що для цього має бути довіра учня до вчителя. Далі вчитель може діяти в бажаному напрямку для зняття, усунення психологічного бар’єру.
3. Треба звернути особливу увагу на те, що вчитель має опиратись не тільки на свою майстерність, а й обов’язково на участь батьків учня, інших педагогів, однокласників, друзів учня та ін.
Треба також пам’ятати про загальні засоби, які викликають зростання інтересу до навчання:
- створити атмосферу доброзичливості, щирості;
- широко застосовувати вправи для формування навичок та вмінь мовлення;
- дотримуватися принципу посильності;
- використовувати прислів’я та приказки під час викладання англійської мови;
- використання газетного матеріалу на уроках англійської мови та ін.
4. Особливо важливе значення має індивідуальна щира розмова між учителем і учнем, у якого виникли тимчасові труднощі. В цьому спілкуванні вчитель намагається розкрити глибинні причини тимчасової невдачі учня, а учень може надати такі відомості, що швидко дозволять учню з допомогою вчителя подолати ці тимчасові труднощі.
5. Згадаймо прислів’я:
All is fair in love and war
(В коханні та на війні всі засоби гарні)
Можна сказати, що це твердження також певною мірою стосується навчання, лише з одним суттєвим зауваженням, щоби вони (ці засоби) приводили до успіху та не суперечили законам моралі й Законам України.

  

Повна інформація про роботу

курсова робота "Подолання психологічного бар'єру в процесі навчання усному англійському мовленню (психологія)" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2011 в 19:55. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 698 та скачано 80 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали