Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Перспективи та наслідки входження України до СОТЗміст

Вступ
Перспективи
Недоліки
Висновок
Список використаної літератури

Уривки

Перший рік членства України був надзвичайно важким, адже фактично вся економіка Україні за декілька місяців після вступу до СОТ зазнала змін внаслідок світової фінансової кризи. Зазнали змін і інвестиційні процеси і процеси торгівлі, котрі були налагоджені Україною з іншими країнами. Та і взагалі розглядати чого більше приніс вступ України до СОТ, як одне ціле не можливо. Результати від вступу в СОТ окремі для кожної галузі виробництва і навіть регіону України. І всетаки проаналізувавши деякі наслідки, потрібно зауважити, що навіть на данному етапі Україна отримала більше переваг ніж недоліків. На сьогоднішній день для уряду країни одним із приорітетних завдань є розробка заходів, прийнятя законів, постанов, які призведуть до зменьшення нагативних явищ та адаптації економіки до сучасних умов. І тільки від подальших кроків уряду, будуть залежати результати нашої діяльності в СОТ.

Хотите заинтересовать Вашего ребенка? Купите ему книгу с наклейками. Книжки с наклейками содержат очень яркие, запоминающиеся стикеры - идеальный спутник для длинной поездки.
Набуття Україною членства в СОТ дозволяє їй безпосередньо брати участь у формуванні параметрів світової торгівлі. Така можливість реалізується шляхом роботи в органах СОТ, участі у переговорах про вступ нових країн до СОТ, що на технічному рівні означає участь України у відповідних робочих групах з приєднання та участі у двосторонніх переговорах з доступу на ринки товарів і послуг цих країн, участі у переговорному процесі в рамках Доського раунду СОТ, а отже, визначенні нових засад міжнародної торгівлі на тривалу перспективу.
Можливо саме через те, що довгий час Україна перебувала в складі СРСР навіть за часів нежалезності ми витратили 15 років для вступу в СОТ, тоді як у інших кандидатів цей шлях займав 5-7років. Таким періодом ми суттєво зменшили свої перспективи та економічні вигоди отримані від вступу. Лише визнання США України, країною з ринковою економікою та рішення Євросоюзу стосовно надання Україні ринкового статусу практично відкрили для України зелену вулицю до СОТ.

Повна інформація про роботу

реферат "Перспективи та наслідки входження України до СОТ" з предмету "Міжнародная економіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.12.2012 в 13:19. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 300 та скачано 6 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

якісний реферат. Чітко і конкретно, ніякої води (19 сторінок)


Подібні матеріали