Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційні системи і технології

Інформаційні системи та технологіїЗміст

1. Характеристика стадій створення ІС.
2. Єдина система класифікації та кодування техніко-економічної інформації.
3. Практична частина. Сумісна робота інтегрованих пакетів прикладних програмУривки

Характеристика стадій створення ІС

Стадії та етапи розробки інформаційних систем визначає відповідний державний стандарт (ГОСТ 34.601-90). Цей стандарт наводить повний перелік стадій та етапів створення інформаційних систем, причому в конкретних умовах ці стадії та етапи можуть поєднуватись один з одним або не виконуватись. Це залежить від особливостей інформаційних систем, які створюються, та від домовленості між розробником системи та її замовником.

Знаете ли Вы, что контакт с молнией может вызвать возгорание или привести к механическим разрушениям? Поэтому ответ на вопрос «зачем нужна установка громоотвода в Киеве» очевиден - для безопасности и комфорта. Компания «Альфа и Омега» предоставляет услуги по монтажу и обслуживанию грозозащиты (систем защиты от ударов молнии). Компания выполнит полный комплекс услуг от составления рабочего проекта до поставки исполнительской документации.

Роботи зі створення та впровадження інформаційних систем можуть виконуватися за таких умов.
1. Організація, яка у своїй роботі не застосовує обчислювальної техніки, приймає рішення про створення інформаційної автоматизованої системи. Наприклад, організація купує обчислювальну техніку і має виконати роботи з проектування інформаційної системи в бухгалтерському обліку.
2. За наявності вже діючих інформаційних систем різного призначення потрібно створити нову інформаційну систему. Наприклад, існує інформаційна система в бухгалтерському обліку і створюється інформаційна система в маркетингу.
3. До вже існуючої інформаційної системи необхідно внести зміни у зв’язку зі змінами в законодавстві чи самому виробництві. Наприклад, до інформаційної системи в бухгалтерському обліку, яка забезпечує облік заробітної плати, необхідно внести зміни, пов’язані із зміною методики нарахувань за середнім заробітком.
4. Постає потреба поповнити функції, які реалізує діюча інформаційна система. Наприклад, до інформаційної системи обліку готової продукції необхідно внести кілька оперативних зведень для керівництва підпри-ємства.
5. Постає потреба створити інформаційну систему на новій технічній або програмній основі. Наприклад, треба перевести нарахування заробітної плати з машини серії ЄС на ПЕОМ.

Список використаноъ літератури

1. Бєляєв О.О., Диба М.І. Сучасні економічні системи: Навч.-метод. посібник, - К.: КНЕУ, 2003
2. Береза А.М. Основи створення інформаційних систем: Навч. посібник. 2 видання, перероблене і доповнене – К.: КНЕУ, 2001.
3. Береза А.М. Інформаційні системи і технології в економіці: Навч.-метод. посібник, - К.: КНЕУ, 2002
4. Гордієнко І.В. Інформаційні системи і технології в менеджменті: Навч.-метод. посібник. - К.: КНЕУ, 2003
5. Інформаційні системи і технології: навч. посібник // С.Г. Карпенко, В.В. Попов, Ю.А. Тарнавський, Г.А. Шпортюк – К.: МАУП, 2004
6. Ситник В.Ф., Писаревська Т.А., Єрьоміна Н.В., Краєва О.С. Основи інформаційних систем: Навч. посібник / За ред. В.Ф. Ситника. - К.: КНЕУ, 1997.
7. Татарчук М.І. Корпоративні інформаційні системи: навч. посібник. – К.: КНЕУ, 2005

Практична частина в форматі MS Excel...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Інформаційні системи та технології" з предмету "Інформаційні системи і технології". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 11:38. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1117 та скачано 78 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...