Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Правове становище сільськогосподарських акціонерних товариств (аграрне право)Зміст

Вступ 3
1. Поняття сільськогосподарського акціонерного товариства 4
2. Порядок створення сільськогосподарського акціонерного товариства 5
3. Права засновництва і участі в сільськогосподарських акціонерних товариствах 8
4. Правові особливості сільськогосподарськакціонерних товариств 11
5. Права та обов’язкі учасників сільськогосподарських акціонерних товариств 12
6. Реорганізація, ліквідація та банкрутство акціонерного товариства 16
Загальні висновки 19
Використана література 21

Вступ

Основними виробниками продуктів харчування, сировини і продовольства рослинного і тваринного (в тому числі водного й мисливського) походження в Україні є аграрні підприємці усіх форм власності та легальних організаційно-правових форм господарювання.
В Україні за обсягами та асортиментом виробництва аграрними підприємцями є колективні, державні та сільськогосподарські, рибальські та мисливські підприємства, сільськогосподарські (аграрні) виробничі кооперативи і господарські товариства, спілки селян, селянські (фермерські) агрооб’єднання, асоціації, а також спільні з іноземними інвесторами аграрні підприємства.
З часу проголошення незалежності України здійснено заходи щодо розвитку приватної і колективно-кооперативної власності, виникнення нових для України форм організації сільськогосподарського виробництва, визнання їхньої рівноправності, наділення їх повною господарсько-управлінською самостійністю. Серед цих нових утворень набули поширення і правового визнання акціонерні сільськогосподарські товариства, які виробляють сільськогосподарську продукцію.
Розгляду поняття, правових умов створення, діяльності та ліквідації сільськогосподарських акціонерних товариств, майнових прав її засновників і акціонерів, а також іншим питанням їхнього правового становища і присвячена ця робота.

  

Повна інформація про роботу

реферат "Правове становище сільськогосподарських акціонерних товариств (аграрне право)" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 15:58. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2262 та скачано 180 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали