Головна » 2010 » Липень » 5 » Найщасливіша людина у світі

Найщасливіша людина у світі

Найбільш щаслива людина в світі зірвав джекпот, вперше за сорок років купивши лотерейний квиток.
Житель Хорватії, який вважає себе самим везучим людиною в світі - він зумів вийти живим і неушкодженим із семи великих катастроф - зірвав джек-пот у лотереї. Причому зіграти в лотерею він вирішив вперше за останні сорок років.


74-річний Фран Селак, що виграв 600 тисяч фунтів стерлінгів, заявив: "Тепер я буду насолоджуватися своїм життям. Я відчуваю себе заново народженим. Я знаю, Бог спостерігав за мною всі ці роки".

Сім катастроф Фран Селак

Поїзд і крижана річка

Перший раз хорвату по справжньому пощастило в 1962 році, коли поїзд, на якому він їхав з Сараєво в Дубровнік, зійшов з рейок і впав у крижану річку, повідомляє Ananova.

Тоді сімнадцять чоловік потонули, а з ними ледь не загинув і Фран Селак. Він зумів виплисти на берег, отримавши сильне переохолодження, шок, удари і зламавши руку.

Аероплан і копиця сіна

Роком пізніше він вивалився з аероплана DC-8 між Загребом і Ріджекой - під час польоту раптово відчинились двері літака. В результаті цієї катастрофи загинули 19 чоловік. Селак приземлився на копицю сіна і відбувся шоком, синцями й порізами.

Автобус і річка

У 1966 році автобус, в якому він їхав до міста Спліт, нахилився і впав у річку. Загинули чотири людини. Селак виплив на берег, отримавши порізи, забиті місця і цього разу ще більший шок.

Палаючий автомобіль

Катастрофа номер чотири відбулася з хорватом в 1970 році. Автомобіль, в якому він їхав по шосе, раптово загорівся. Селак встиг вибратися з машини за кілька секунд до вибуху бензобака.

Після цього випадку його друг він назвав ім'я щасливого хорвата "Щасливчик". "Він сказав тоді мені, - розповідає Селак. -" Ти можеш подивитися на все, що відбувається з тобою, з двох сторін. Або ти найбільш невдачливий людина в світі, або самий везучий ". Я віддав перевагу другому".

Шевелюра та несправний насос

Три роки по тому Фран Селак раптово втратив майже все волосся на голові. Продірявився паливний насос виприснул бензин прямо на розпечений двигун його автомобіля, роздувши полум'я через сапун.

ДТП

У 1995 році відбулася шоста катастрофа Фран Селак. На одній з вулиць Загреба його випадково збив автобус. Удачливий хорват і цього разу відбувся "легким переляком" - він отримав невеликі удари і неминучий шок.

Вантажівка ООН і гірську ущелину

Наступного року Селак подорожував на власному автомобілі в горах, коли раптово, подолавши поворот, він побачив вантажівку ООН, що мчить просто на нього.

Його Skoda врізалася в дорожню огорожу, проломила його і зависла на краю обриву. Салек в останню мить встиг вистрибнути з автомобіля. Після невеликого польоту він приземлився на дерево, звідки зміг прослідкувати політ у гірську ущелину своєї машини, що вибухнула в 90 метрах під ним.

Фран Селак чотири рази невдало одружився. Після свого виграшу в лотерею він філософськи зазначає: "Я думаю, мої шлюби теж були катастрофами".

На виграні гроші Селак вирішив купити будинок, автомобіль, швидкохідний катер. Після цього він одружується на своїй коханій, яка на 20 років молодшою від нього.