Головна » 2010 » Грудень » 20 » 13 способів як правильно цілуватися

13 способів як правильно цілуватися

1. Вакуумний поцілунок
Проводиться «всмоктуванням в себе губ партнера, як ніби ви намагаєтеся висмоктати з неї душу і внутрішні органи». Цей поцілунок не повинен бути тривалим. У книзі дається порада: «… Коли ваші губи втомляться, то поцілунок необхідно повільно послабити. Ні в якому разі не відривайте своїх губ від губ партнера несподівано. Інакше пролунає гучний хлопок, який може перелякати оточуючих. При правильному припиненні поцілунку може лунати неголосне шипіння, що виходить з області ваших ротів, але ні в якому разі не з будь-якого іншого місця «.
Якщо поцілунок виконаний правильно, то «… приємне відчуття заціпеніння, оніміння і спустошення повільно поширюється по всьому вашому тілу. Ви переживаєте втому, млявість і блаженство, схоже з тим, що відчуває робітник, тільки що поодинці розвантаживши вагон кам’яного вугілля-антрациту.

2. Поцілунок Баттерфляй, або Метелик
Проводиться наступним чином: «наближайте свої вії на стратегічно близьку відстань до щічки вашої коханої. Потім, не поспішаючи, закриваєте і відкриваєте ваші очі так, щоб вії злегка торкались щоки. При правильному виконанні» Баттерфляй «у вашої дівчини має в такт вашому морганню голосно й схвильовано битися серце. При неправильному виконанні у неї створиться ілюзія, що її нажаль, має муха «.
Побічні явища: «При найближчому розгляді шкіри вашої улюбленої вас може охопити » Кіндрат «(ну, прищик вулканічний розгледить або ще чого). Не будьте пильні (але не до такої міри, щоб сторонній зміг» поцупити «ваше портмоне)! Зосередьтеся виключно на морганні, але при поганому виконанні «Баттерфляй» будьте готові отримати згорнутою газетою по вашій нахабній морді «.

3. «Пещення» мочки вуха
«Експерименти в області» пещення «області мочки вуха язиком або методом легкого їх посасивання несуть в собі чималу частку ризику. Крім своїх еротогенних якостей, вухо має звичай добре чути і слухати всякі звуки. А тому при неакуратному виконанні вами ласк ваша любов може почути звуки , що нагадують їй не райську музику, а дзюрчання води в туалеті і різні болотно-кишкові серенади.
Якщо ви спокушаєте дівчину за допомогою «пещення» мочки її вушка, у вас виникне спокуса всмоктати в себе її золоту сережку. Так от, забудьте про власне збагачення, думайте про головне. До того ж ви можете вдавитися золотою сережкою, зробленої з мідного п’ятака, яка має статус сімейної реліквії, а коштує не більше протухлого яйця.

4. Розмовний поцілунок
Був особливо популярний при дворі Людовика XV.
«Закохані туляться один до одного губами і нашіптують один одному компліменти, вірші, мадригали.
Рот дуже чутливий орган, а тому рекомендується перед проведенням цього досвіду: вивчити вірш (хоча б один, але не вульгарний), почистити зуби (це в книзі так написано), утримуватися від куріння і навіть від вживання спиртного (це в російських умовах неприйнятно) , оселедця, цибулі, часнику «.
Вірш, що ви вивчите напам’ять, рано чи пізно скінчиться, а це означає, що ви можете переходити на прозу. Однак не рекомендується вивчати дівчатам внутрішній статут військової служби, правила вуличного руху і не думайте розповісти їй історію про те, як ви останній раз стали пацієнтом шкірно-венерологічного диспансеру. Якщо відбувся збій, то згадайте дитячу лічилку або пісеньку.
Ще один побічний ефект, якого варто побоюватися: якщо хтось застане вас за цим заняттям, то будьте впевнені, що репутація повного дегенерата вам забезпечена до гробової дошки. Але якщо вашій дівчині сподобається розмовний поцілунок, то ви незабаром зможете стати знавцем в області поезії.

5. Шпигунський поцілунок
«Застосовується виключно дівчатами. Має своєю метою вивідати за допомогою поцілунку, не п’яні ви й чи не вживали ви вина напередодні. Що можна протиставити цьому варварському і безсовісному прийому?
а) відмова в поцілунку з причини зубного болю;
б) при зустрічі з коханою оголошуєте їй, що у вас грип, ангіна, туберкульоз або, в крайньому випадку, сифіліс в найлегшій (банно-пральній) формі;
в) антіполіцай у великих кількостях.

6. Поцілунок руки
«Це історичний і самий галантний поцілунок з усіх існуючих». Що призведе в трепет навіть останню повію з сусіднього під’їзду. Техніка його надзвичайно тонка і вимагає невимушеності поведінки і розумного виразу обличчя. Виповнюється в поклоні. Ні в якому разі не підносити руку дами (тобто вашої дівчини) до своїх уст.
Будьте ласкаві похрумтіти непохитним хребтом і донести свій рот до ЇЇ руки.
«Висловлює поклоніння, повагу і захоплення. Тільки якщо чоловік значно старше дівчини, він може дозволити собі піднести руку пані до своїх губ».
Цей поцілунок використовується в наші дні украй рідко через що здається його застарілість. Тим більше приємне враження ви зможете провести на дівчину, а головне – на оточуючих дівчат і жінок, тому що ЇЙ в цей момент будуть заздрити всі дами. Про таке галантне обходження мріють всі, але ніхто вам в цьому не зізнається.
Виконується не поспішаючи. Бажано супроводжувати уклін компліментом. ( «Привіт, подруга, кльово виглядаєш, ніштяк!» – Це не комплімент, а ваше особисте жлобство).
Опускаєте очі, ніжно, як мамину кришталеву вазу, зроблену з темно-зеленого скла, берете ЇЇ ручку і ніжно цілуєте.
Варто знати, що якщо на руці пані залишився слід, значить, вона не мила рук кілька днів, або ви – трансвестит і користуєтеся дешевою губною помадою.

7. Автопоцілунок
«Непомітно прямуєте за автомобілем своєї коханої і в той момент, коли вона починає гальмувати на червоне світло світлофора, ви ніжно врізається їй у задній бампер.Її серце завмирає від страху і хвилювання, і в цей момент у вікні її автомобіля з’являється ваша усміхнена фізіономія» .
Застереження: переконайтеся, що автомобіль вашої крихти належить саме їй, а не її татонькові або її підпільному коханцю з тамбовського угруповання. Не використовуйте автопоцілунок на незнайомих дівчатах (тобто на дівчатах його застосовувати взагалі заборонено, маються на увазі автомобілі незнайомих дівчат). Будьте готові розлучитися і зі своєю дівчиною, і з великою сумою грошей.

8. Поцілунок-інтрига
«Щоб отримати можливість поцілувати дівчину що сподобалася вам , слід захопити суспільство, в якому ви опинилися, наступною грою. Всі сідають за стіл і передають по колу карту. Але карту слід тримати губами і передати її вашому сусідові (краще, щоб вас оточували дівчата) точно в губи. Той, хто випустив карту, повинен поцілувати сусіда.
Якщо ви благополучно передасте карту, то вас відвідає почуття задоволення та гордості за свою вправність «.
У цій безглуздій грі легко підіграти. Перш за все, сідайте з сподобавшоюся дівчиною. Далі, передаючи їй карту, опустіть її (карту, а не дівчину) і поцілунок вам забезпечений. Висипавши карту, зобразите на обличчі розчарування і жаль з приводу недосконалості вашої техніки в цій складній грі.
І останнє, якщо вам передадуть туза, то це не означає, що ви повинні передати сусідові шістку треф або крикнути, що ви виграли і з усіх належить по червінцю.

9. Поцілунок «Ескімо» (тому що придуманий ескімосами)
«Загальна думка, що поцілунок ескімосів – це звичайний поцілунок, який рятує губи жителів північних країн від обмороження, – помилковий. Ескімоси стикаються своїми мініатюрними носиками і труться ними вправо-вліво. Це і є поцілунок» ескімо «. Такий поцілунок користується великою популярністю і в деяких племенах Африки. Чарльз Дарвін розповідав у своїх записках про такий же поцілунок, який він спостерігав у Малайзії: «Дві молоді жінки сіли одна проти одної навпочіпки, підняли обличчя догори і терлися своїми носиками. Такий поцілунок-привітання тривав трохи довше рукостискання. При цьому жінки видавали протяжні (я б сказав, непристойні) стогони найглибшого фізичного задоволення «.
«Ескімо» вимагає вправності і тренування. Ви тільки спробуйте і скоро переконаєтеся, що цим дуже приємно займатися з коханою людиною (з коханою людиною і померти не страшно).
Ви тільки уявіть:
Ви: – Ангел мій, хочеш я покажу тобі поцілунок «ескімо»?
Вона: – Звичайно ж, хочу, змій! А скільки сміху буде … Головне, не раздовбайте своїм «Шнобелем» її охайній носик в кров!

10. Поцілунок електричний скат
«Проводиться при мінімальному освітленні і стоячи. Ви з партнером зближується з різних кінців кімнати (як на дуелі) до відстані 2 кроків. Потім повільно схиляєтеся один до одного.
Єдине, чим ви стикаєтеся один з одним, – це ваші губи. Поцілунок повинен бути довгим (поки дихалки вистачить), з прикусом і поки іскри з очей не посиплються. Якщо через мить вам здасться, що в кімнаті надмірно світло, то поцілунок «електричний скат» був виконаний правильно «.
Тут головне – не промахнутися і не впасти.

11. Франко-англійський поцілунок
Чому франко-англійський? Тому що у Франції цей поцілунок називають англійським, а в Англії – французьким. »
У деяких країнах відомий як «поцілунок душі» (не в сенсі «душити», а в спіритичному сенсі). Вважається, що частину душі можна передати партнеру за допомогою мовного контакту. І ще цей поцілунок відомий під назвою «боротьба язичків».
Тут головне – не відкусити язиа кпартнеру і не заштовхати його так далеко, щоб ваша партнерка задихнулася.

12. Спеціальний поцілунок, або Привіт від тітки Саллі
Це чисто жіночий поцілунок і використовується для дезорієнтації та усунення суперниці, конкурентки, лютої ворогині і т.д.
«Серцевий і смачний поцілунок в щоку. Проводиться витягнутими в трубочку, вологими від щастя і густо напомадженими яскравою помадою губами. Виконання цього поцілунку має супроводжуватись максимально гучними шумовими ефектами: чмокання, придих, схлипування, захоплення
«Ax! Ox! Wow!» В особливо урочистих випадках не гріх і пустити сльозу. При правильному виконанні цей поцілунок виведе вашу конкурентку з ладу і зробить її німою не менш ніж на годину. До того ж ви зіпсували їй своєю безглуздою помадою весь макіяж, а при успіху і її зачіску. Але зате ваш настрій піднято до рівня Ейфелевої вежі або висоти трьох соборів Паризької! Бога …! Матері! »

13. Поцілунок-щипок
«Цей делікатний поцілунок на увазі пощипування губами губ вашої дівчини. При цьому цілющий не повинен відкривати свою пащу, як позіхає в спекотний полудень лев. І не треба при цьому поцілунку навіть намагатися висмоктати з улюбленої її ранковий ланч.
Ви ніжно пощипуєте її губи, як ніби на них солодкий мед.
Тут головне не опуститися до рівня Вінні Пуха «.