Головна » 2010 » Липень » 2 » Десять найдивніших законів для туристів

Десять найдивніших законів для туристів

Незнання законів не звільняє від відповідальності. І це значить, що мандрівникові краще дотримуватися правил іноземних держав, якими б безглуздим вони не були. Журнал Travel + Leisure вибрав Top-10 найдивніших законів світу.

Прогулянки в купальнику (Гренада)
Схоже, напівголі красуні неабияк дратують місцевих жителів цієї країни. Інакше навіщо було приймати такий суворий закон? Лежати на пляжі в купальному костюмі не забороняється, однак якщо ви вирішите пройтися в ньому по вулиці, то теоретично це може обійтися вам в 270 доларів. Правда, місцева рада з туризму стверджує, що суворість «закону про купальниках» пом'якшується необов'язковістю його виконання.

Їзда з вимкненими фарами (Данія, Чехія)

Неважливо, чи йде дощ, падає чи то сніг, чи світить яскраве сонце - фари вашого автомобіля повинні бути включені завжди. Це, може, трохи дивно, однак з правилами дорожнього руху жарти погані. До того ж така вимога не зовсім нерозумно. Дослідження показали, що інші водії краще розуміють маневри навколишніх автомобілів, якщо на них включені вогні, і це допомагає скоротити кількість нещасних випадків.

Не годуйте голубів (Італія)
Можна милуватися Венецією, кататися по ній на гондолах, ходити по музеях, але ніколи не варто годувати голубів! Ці нешкідливі птиці перетворилися в Італії на справжнє лихо. Міські муніципалітети щорічно витрачають величезні суми, намагаючись очистити від голубиного посліду будинку й монументи. Тим, кому пташок шкода, краще, крім хлібних крихт, мати в кишені 50-60 євро. Але іноді штрафи за подібне правопорушення можуть доходити і до 600 євро.
Живете в Неаполе? На сайте русскоязычных жителей Неаполя Вы можете почитать интересные статьи посетителей о городе, найти объявления о покупке и продаже, поиске и предложению работы в Неаполе Италия. Если Вы только планируете поездку в Неаполь, то сможете найти отзывы туристов.

Дрібні монети поза законом (Канада)
«Гроші - це завжди гроші» - думаєте ви? Потрапивши до Канади, ви зміните свою думку. У цій країні далеко не завжди можна розплатитися дрібною монетою. Спеціальний прийнятий в 1985 році закон роз'яснює, як можна використовувати пенні: в цілому їх має бути не більше «розумної кількості», і продавець має право відмовити покупцеві, який прийшов до магазину з парою кілограмів монет. От тільки яку саме кількість є розумним, законодавці прописати забули.

Зупинка і ходьба по автобану (Німеччина)
Глушити мотор і прогулюватися по автобанах Німеччини пішки категорично заборонено. Навіть якщо у вас закінчився бензин і машина заглухла, то доведеться не тільки купити пальне, але й оплатити близько 100 євро штрафу. Приблизно стільки ж потрібно буде викласти, якщо вирішите прогулятися з каністрою до найближчої заправки по шосе пішки. Хоча подібні дії на німецьких дорогах, де взагалі немає обмежень по швидкості, часом обходяться і набагато дорожче - вони можуть коштувати життя.

Товариство чистих машин (Москва)
Під'їжджаючи до російської столиці, не забудьте ретельно помити автомобіль! Враховуючи, що дороги в Москві складаються не тільки з асфальту, але часто і з глибоких брудних калюж, робити це доведеться регулярно. І хоча штраф вам можуть виписати тільки за брудні, нечитабельним номера, але якщо ви потрапите під чергову акцію «місячник чистих машин», нудною виховної бесіди з представниками дорожньої інспекції можна удостоїтися і за курний бампер.

У Рамадан без харчування (ОАЕ)
Якщо ви подорожуєте по ОАЕ під час Рамадану, простий обід у ресторані обійдеться вам набагато дорожче, ніж в будь-які інші дні року. Є на вулицях заборонено. Повечеряла в громадському місці, можна навіть потрапити до в'язниці, подібно двом британським туристам, яким довелося розлучитися зі свободою на три тижні. Інші бідолахи змушені були заплатити 275 доларів лише за те, що дозволили собі вдень випити трохи соку.

Поцілунки на вокзалах (Франція, Великобританія)
У самій романтичної країні світу заборонено цілуватися на вокзалах:) Кінець романтиці прощань і зустрічей прийшов у 1910 році, коли був прийнятий такий незвичайний закон, що діє до цих пір, хоча часи і обставини змінилися. Адже спочатку він покликаний був запобігати затримки поїздів! Так як покарання за таку провину не передбачено, максимум, що може загрожувати закоханим - їх просто попросять переміститися з перону на автостоянку.

Заборона на топлес за кермом (Таїланд)
Якою б спокусливою не була ідея зняти сорочку, коли в тропічній спеці ви керуєте автомобілем або мотоциклом, робити цього не варто. Подібний топлес заборонено і буде покараний штрафом в 10 доларів. Хоча, бути може, це не така велика ціна за можливість трохи освіжитися?

Жуйка (Сінгапур)
Обсмикуючись в Сінгапур, якщо ви не хочете проблем, не забудьте викласти з кишень жувальну гумку. Крім того, в цій країні суворо заборонено плюватися на вулицях і годувати птахів. Всі заборони пов'язані виключно з естетикою: нікому не приємно ходити по тротуарах запльовані, покритим жуйкою та пташиним послідом. Можна жувати лише особливу антинікотинову гумку, та й то, тільки якщо це дозволить лікар.