Головна » 2011 » Січень » 29 » Для чого навчатися в школі (настанова дитині перед школою)

Для чого навчатися в школі (настанова дитині перед школою)

Настанова дитині перед школою

Людям, які народилися розумними, все дається легко. Їм не потрібно напружуватися, щоб отримати гарні оцінки, їм не потрібно витрачати багато зусиль, щоб просунутися на крок вперед. Основна справа в молодості - школа, і вона призначена для звичайних людей. Тому розумні просто "течуть за течією".

Але приходить час, коли кожна розумна людина стикається з тим, що вимагає більше ніж просто інтелект. Воно вимагає напруженої роботи, воно вимагає здібностей пережити провал, воно вимагає виконання нудних завдань в жорстких умовах. Вперше в своєму житті, не беручи до уваги їх інтелект, їх ставлять під сумнів, і вони потерпають невдачі.

І тут більшість з них відступає. Вони фокусуються на речах, які їм не під силу, і забувають при цьому про інші, важливіші речі. Вони починають шукати винних (наприклад систему освіти). Вони зволікають. Вони не стикаються з новими проблемами, бо вони думають, що не зможуть з ними впоратися, а це не відбивається на їх світогляді про те, що вони непереможні.

Выбираете детский сад для своего ребенка? Частный детский сад в Киеве «Золоче Sсhool» приглашает детей в сказочную атмосферу нашего детского садика. У нас каждый ребенок сможет найти себе много друзей и быть в окружении заботы и внимания.

Успіх в школі, це не оцінки, це:
- уміти працювати більше інших
- знати людей більше інших
- вивчати різних питань більше інших
- вивчати різні питання глибше за інших
- уміти знайомитися і спілкуватися з людьми краще інших
- уміти відпочивати краще інших
- пережити невдач більше інших

У кого нові ідеї - доповнюйте.