Головна » 2010 » Липень » 2 » Курйози в медицині

Курйози в медицині


В одній з біо-лабораторій в Америці зберігається клітина якоїсь Генріели Лакс, яка померла більше 40 років тому. У цій клітці не вистачає хромосоми-11, яка пригнічує процес появи новоутворень. Ця клітина є безсмертною і служить цінним об'єктом медико-біологічних досліджень. "

Сама висока температура тіла "була зафіксована в 1980 році до якогось Уіллі Джонса з Атланти, шт. Джорджія. При надходженні в лікарню вона виявилася рівний 46,5 С. З лікарні пацієнт був виписаний через 24 дні.

Найнижча документально підтверджена температура людського тіла була зареєстрована 23 лютого 1994 р. у Реджайна, пр. Саскачеван, Канада, у 2-річної Карлі Козолофскі. Після того, як двері її будинку випадково опинилася замкненою і дівчинка протягом 6 годин залишалася на морозі при температурі-22С, її температура була рівна 14,2 C. "

У шлунку 42-річної жінки, що страждала нав'язливим заковтування предметів, було виявлено 2533 чужорідних тіла, у тому числі 947 англійських шпильок. При цьому, жінка скаржилася на "не-сильний біль в животі".

Самим важким предметом, який коли-небудь був видалений з шлунку людини, був власний ком весом2, 35 кг. Є така хвороба, при якій вони їдять волосся ...

Найбільша кількість таблеток прийняв якийсь К. Кілнер із Зімбабве. За 21 рік лікування він прийняв 565 939 пігулок.

Найбільше уколів поставили Семюелю Деівдсону з Великобританії. За все життя йому було зроблено, щонайменше, 78 900 ін'єкцій інсуліну.

Найбільше операцій переніс Чарльз Йенсен з США. У період з 1954 по 1994 г.ему було зроблено 970 операцій з видалення новоутворень.

Найтривалішою в історії була операція з видалення кісти яєчника. Вона тривала 96 годин. Після операції вага пацієнтки впав з 280 до 140 кг. "

Найдовше зупинку серця пережив рибалка Ян Ревсдал з Норвегії. Після того як він у грудні впав за борт у районі Бергена і температура його тіла знизилася до 24С, його серце зупинилося на 4 години. Він поправився після підключення до апарату штучного кровообігу.

Найбільші пе-регрузкі довелося пережити гонщикові Девіду Перл в у липні 1977р. Під час перегонів сталася катастрофа, і Перл довелося винести зменшення швидкості з 173 км / год до нуля на відрізку шляху довжиною всего66 см. Він отримав 29 переломів і 3 вивиху, а його серце зупинялося 6 разів.