Головна » 2013 » Червень » 28 » Навчання через інтернет - запорука успішного майбутнього

Навчання через інтернет - запорука успішного майбутнього

Про значимість інтернету в житті пересічного користувача сказано вже досить багато. Ми відпочиваємо, спілкуємося, вчимося, а нерідко і працюємо, не покидаючи «територію» мережі. Більше того, прямо у всесвітній павутині деяким вдається знайти любов і створити цілком реальну сім'ю. Зараз інтернет в прямому сенсі цього слова дозволяє подбати ще й про своє майбутнє, майбутнє, яке нерозривно пов'язане з освоєнням обраної спеціальності.

Ні, мова не йде не про те, щоб замовити дипломну роботу в режимі онлайн. Зовсім недавно з'явився новий вид навчання в інтернеті - заняття за програмами багатьох вищих навчальних закладів. Цей спосіб отримання справжнього високоякісної вищої освіти отримує дуже широке поширення. Його переваги перед заочним навчанням очевидні: виключається, як необхідність витрачати час на дорогу до місця навчання, так і транспортні витрати. Крім того, студенти можуть займатися в зручний час і з оптимальною інтенсивністю. Якщо подібний вид підвищення кваліфікації проводиться з ініціативи роботодавця, то у співробітника є можливість організувати свій навчальний процес більш ефективно.

Хотите, чтобы Ваш дом полностью подчинялся всем вашим желаниям? Система умный дом позволяет автоматизировать управления освещением, безопасностью, аудио, климатом в Вашем доме. При этом, у Вас есть гибкий набор инструментов для контроля за всем этим.

Сучасне навчання в інтернеті проводиться з використанням інтерактивних методів і часто передує кваліфікаційними тестами, після перевірки яких, слухачеві пропонується індивідуальна програма навчання. Багато розроблені програми підвищення кваліфікації мають систему контролю якості та ефективності навчання.

У процесі інтернет-навчання за учнями зазвичай закріплюють викладачів з різних дисциплін, які мають можливість проводити семінари і консультації в режимі онлайн, відповідати на питання і контролювати процес закріплення знань тестовими завданнями. Часто віртуальні семінари або онлайн - заняття бувають корисніше звичайних: є можливість відкрито висловити свою думку.