Головна » 2013 » Червень » 14 » GMAT - крок до професійного успіху

GMAT - крок до професійного успіху

Слід зізнатися в тому, що багато з нас кілька разів намагалися братися за вивчення іноземної мови, але жодна з цих спроб не була доведена до якогось позитивного результату. Може, слід ще раз подумати і спробувати вивчити тяжку мову? Адже сьогодні неможливо уявити молоду сучасну людину, яка б не володіла іноземними мовами.

Молодь любить подорожувати, дивитися кіно в оригіналі, слухати зарубіжну музику, використовувати програми для комп'ютера англійською, зав'язувати нові знайомства і для всього цього потрібно володіння іноземними мовами на доброму рівні. І, звичайно, іноземна мова стане в нагоді в тому випадку, якщо після закінчення свого вищого навчального закладу, ви вирішите підняти свій кваліфікаційний рівень і, наприклад, що зараз модно, закінчити бізнес-школу.

Задумали продвижение сайта в интернете? Комплекс мер для поднятия позиций сайта в результатах выдачи поисковых систем по определенным запросам пользователей предоставляет компания SeoMarket. Комплексное продвижение, продвижение по запросам, по трафику, а также другие варианты, на которые Вы получаете финансовую гарантию.

Є так званий тест - GraduateManagementAdmissionTest, який скорочено називається GMAT. Це електронний вигляд тесту, який визначає кваліфікаційний рівень тих, хто приходить на навчання в школи бізнесу, на МВА-програми, щоб удосконалювати свої пізнання в бізнесі, маркетингу та менеджменті. Цей тест може перевірити навички мовлення, письма та математики. Складність у тому, що це тестування потрібно здавати англійською. Але тут слід зазначити, що якщо ви проходите цей тест, тобто компанії та центри, які допоможуть це зробити.

Сам по собі тест GMAT цікавий тим, що його підсумки можуть свідчити про те, які здібності людини в навчанні, які будуть його успіхи під час отримання знань в бізнес-школі. Готуючись до такого масштабного тесту, можна ставити собі цілі, на який бал, ви б хотіли його здати, і досвідчені фахівці допоможуть вам підготуватися саме на цьому рівні.