Головна » 2013 » Червень » 16 » Міжнародні молодіжні програми - вибираємо свій варіант

Міжнародні молодіжні програми - вибираємо свій варіант

Міжнародні молодіжні програми - відмінна можливість отримати безцінний досвід проживання в чужій країні, познайомитися з її культурними цінностями, звичаями, знайти багато нових і корисних знайомств, а ще, звичайно ж, вивчити іноземну мову. Сьогодні це не тільки престижно, а й досить вигідно - беручи участь у всіляких програмах, є шанс збільшити не тільки свій багаж знань і навичок, а ще й пристойно заробити.

Зараз в Україні пропонують десятки різних програм навчання за кордоном, і кожна з них має як переваги і недоліки. Особливої ​​уваги заслуговують кілька поширених пропозицій.

Хотите купить микроволновую печь в свою небольшую кухню? Маленькие модели в основном подходят для разогрева пищи, размораживания и несложной готовки. Небольшая микроволновая печь купить - оптимальный вариант. Нет смысла переплачивать за микроволновку с грилем и конвекцией, если вы просто не будете пользоваться этими функциями.

Work and Travel USA - варіант культурного обміну студентами вищих навчальних закладів з денною формою навчання, які добре володіють англійською мовою. Програма дозволяє близько познайомитися з американською культурою і звичаями, як би «зсередини», удосконалити розмовну англійську і пройти стажування в закордонній компанії. Основна перевага даного проект те, що реалізується він за підтримки Державного Департаменту США, завдяки чому всі її учасники мають статус «Exchange Visitor», а відповідно і офіційний дозвіл на роботу.

Study & Travel Canada - дозволяє учасникам вибирати програму навчання самостійно, спираючись на свої бажання і фінансові можливості. Це може бути і відвідування короткострокових мовних курсів, і перспектива отримати повноцінну вищу освіту в одному з найпрестижніших університетів країни.

Au-Pair - навчання з проживанням в сім'ї на правах старшої дитини. Передбачає всі витікаючі з цього обов'язки і привілеї. Учасник програми поселяється у приймаючої його сім'ї, надає допомогу в домашньому господарстві сім'ї, а так само по догляду за дітьми, звичайно, в рамках своїх умінь. Гостя забезпечують мебльованої кімнатою в будинку сімейства, видають фінанси на кишенькові витрати, іноді навіть оплачують культурні та / або мовні курси.

Work and Travel Turkey - націлена на студентів очних і заочних відділень. Дозволяє пройти річну робочу практику в готелях Туреччини 4 і 5 зірок. Терміни, як правило, обмежені курортним сезоном (травень - жовтень), але цього часу достатньо, щоб студенти випробували свої сили в готельному бізнесі.

Study in UK - курси англійської мови, розраховані на 4 тижні, проходять в одному з коледжів Лондона, акредитовані посольством Великобританії. Чудова можливість удосконалити свою вимову в прямому спілкуванні з носіями мови, побачити країну з багатою культурною спадщиною.