Головна » 2013 » Травень » 24 » Нерухомість в Іспанії для іноземних студентів

Нерухомість в Іспанії для іноземних студентів

В іспанській освіті чудово поєднуються як академічні традиції, що склалися з часом не за одне минуле сторіччя, так і своєчасна і досить швидка розробка програм навчання, які відповідають усім необхідним вимогам сучасних країн, і в першу чергу, безсумнівно, європейських.

Університети в Іспанії славляться своєю старовиною, це одні з найстаріших і авторитетних навчальних закладів з усього світового списку університетів. Перший ВУЗ з'явився тут в 1218 році в Саламанці. Не меншою популярністю користуються університети в Гранаді і Барселоні. Славляться у всьому світі і відносяться до одних з найбільш престижних і перспективних навчальних закладів та іспанські ВНЗ у Мадриді, Севільї та Валенсії.

Решили поставить себе на кухне варочную поверхность? Интернет магазин Foxmart.ua предлагает Вам широкий ассортимент варочных поверхностей и по самым низким ценам. Как Вы понимаете, купить варочную поверхность - не проблема, а вот подобрать по максимуму согласно Вашим желаниям - здесь уже нужно сравнить, померять, выбрать производителя и тут Foxmart Вам с удовольствием поможет.

Але, щоб вчитися в іспанському ВУЗі, потрібно відшукати відповідне житло, що не завжди буває просто. Ціна за проживання складається з декількох чинників. Найчастіше група з 3-4, іноді й 5 осіб, орендують нерухомість в Іспанії (будинок або квартиру), яка знаходиться недалеко від їхнього навчального закладу. Кожному доводитися внести близько 100-150 євро, звичайно комунальні платежі в цю суму не входять, це ще деякі витрати, які діляться на всіх проживаючих у квартирі.

Є й інші можливості проживання. Так, наприклад, в університеті міста Саламанка, є свої умови для розміщення студентів. Для них пропонуються окрема кімната, куди входять кухня, або кімната для двох, також обладнана кухнею. Вартість проживання в них становить 492 і 391 євро на місяць відповідно.

Але, повернемося безпосередньо до навчання. Для того щоб стати студентом іспанського вищого навчального закладу, необхідно надати диплом, що підтверджує наявність середньої освіти (Bachillerato) і здати вступне тестування Selectividad. Зазвичай, атестат українского навчального закладу, що підтверджує наявність середньої освіти, визнають рівним іспанському атестату, а якщо він містить і відмінні оцінки, то іспити для російських абітурієнтів проходять на загальних підставах. Якщо ж до наданими документами прикладений і диплом про здачу іспиту з мови (диплом де Espanol Комо Lengua Extranjera / Іноземна мова - іспанська), швидше за все абітурієнт буде звільнений від тестування на знання мови.

Вартість навчання в іспанських університетах цілком прийнятна. Так, ціна навчання за перший рік в Університеті Барселони на медичному факультеті - близько 1300 євро, а у ВНЗ, розташованих у південній частині країни, наприклад таких містах, як Кадіс, Севільї, Малага або Кордоба, вартість першого навчального року становить всього 655 євро .