Головна » 2013 » Травень » 29 » Як навчитися проводити майстер-класи?

Як навчитися проводити майстер-класи?

Кожен з нас напевно вміє робити щось краще за інших - будь то вишивання або стрибки в довжину. На майстер-класі ви не просто ділитеся своїми знаннями, ви поєднуєте людей за інтересами в одну команду, готову напрацьовувати навички разом. Ділячись з вдячними слухачами не тільки теорією, а й практикою, ви, самі того не помічаючи, реалізуєте себе у викладацькій діяльності.

Хочете досконало освоїти гру на якомусь музичному інструменту? Зберіть групу бажаючих, повторюючи з ними нотну грамоту - адже кращий спосіб навчитися чому-небудь - почати вчити іншого.
Головними цілями майстер-класу є, в основному, отримання доходу від реалізації своїх знань. Не виключено, що ви проводите тренінг, бажаючи приховано прорекламувати той чи інший товар - наприклад, в'язати учні будуть з пряжі, яку виробляє ваша фірма. Безкоштовний відкритий урок без будь-якої мети. Рідко, але зустрічається!

Багет — универсальный и недорогой материал. Разнообразие размеров и орнаментов багета поможет Вам в подборе рамы под задуманный стиль. Стоит отметить, что рамы из пластика намного легче деревянных, и выглядят также превосходно с точностью до деталей. Багет оптом, багетная мастерская, багетные рамки идеально подходят для влажных помещений — ванной комнаты, кухни , потому что не боятся перепадов температуры и влаги.

Обов'язково складіть докладний план майстер-класу. Вам належить працювати з людьми, а тому, розписуючи ту чи іншу деталь, Ви ставте себе на місце учасників, врахувавши кожну дрібницю - «? Чи зручно вам прийти на заняття ввечері», «? Чи є у вас вода», «у мене багато питань ! ».

З орендою приміщення можуть виникнути неприємності - пам'ятайте, місце повинне підходити за всіма ознаками, заздалегідь обійдіть кілька залів, вибравши зручний і не найдорожчий. Звичайно, якщо ви проводите тренінг від імені фірми, проблем бути не повинно - замовник надасть необхідну територію.

Коли основа вашого майстер-класу готова, підберіть необхідний образ у чому допоможуть уроки навчання зі знижкою. З публікою (перший майстер-клас проводити краще перед зовсім невеликою аудиторією) необхідно налагодити контакт, тоді справи точно підуть як по маслу!