Головна » 2013 » Травень » 29 » Три причини найняти репетитора

Три причини найняти репетитора

Дуже часто репетитор необхідний перед надходженням до вищих навчальних закладів, особливо якщо вуз знаменитий високими вимогами і високим прохідним балом. Наприклад, репетитори з іноземних мов просто необхідні тим учням, що не закінчували жодних ліцеїв або колегіумів з мовним ухилом, але хочуть вступити на спеціальність, де профілюючими предметами є мови. Природно, без репетитора шанси вступити у таких учнів дуже малі. Те ж саме і з охочими вступати до медичного: багато медичних вузів вимагають більший обсяг знань, ніж обсяг шкільної програми, і тоді вже не обійтися без репетиторів з біології, фізики та хімії.

Думаете, где купить оружие? Вам нужно пневматическое оружие, ножи или оптические прицелы? И хотя пневматическое оружие представлено во многих магазинах Вы можете совершить эту покупку в буквальном смысле сидя на диване, не выходя из своего дома, сделать это можно в интернет магазине kypok.com.ua.

Нехай, скажімо, цей предмет - математика. Чесно кажучи, у кожній школі є викладачі, які досить слабенькі, і не можуть належним чином пояснити матеріал. Або ж просто-напросто ведуть уроки вільно і не постійно. Звичайно ж, якщо учень збирається пов'язати своє життя з професією, для якої математика необхідна, то йому слід вже зі школи найняти репетитора з математики, щоб у майбутньому з цим предметом не було проблем.

І, нарешті, останній варіант, це коли учень сам винен у тому, що не отримав потрібних знань. Наприклад, прогуляв, або прослухав на уроці. Спочатку одну тему, потім іншу, і так накопичився досить великий обсяг невивченого матеріалу. Однак теж саме може відбутися не тільки через лінь і неуважність учня. Буває, один предмет дається добре, інший - погано. Недаремно зараз йде поділ на гуманітарний склад розуму і математичний. В обох випадках рекомендується негайно найняти репетитора і нагнати пропущений матеріал, або просто вивчати важко засвоюваний предмет просто посилено і поглиблено.