Головна » 2010 » Липень » 5 » Топ найшкідливіших книг

Топ найшкідливіших книг

У США опубліковано список найшкідливіших книг в історії людства. Список склали після опитування відомих вчених і політиків. Прежде, чем перейти к рассмотрению этого списка, следует отметить, что все эти книги Вы можете с удовольствием прочитать, используя электронную книгу. Кстати, электронная книга цена приятно Вас удивит. На ITbox.ua ты сможешь прочитать, на какие именно особенности следует обращать внимание при выборе электронной книги. Далі подивимося рейтинг:

10 місце: На останньому місці списку виявилася «Загальна теорія зайнятості, відсотка і грошей» англійця Джона Мейнарда Кейнса. Незадоволення вчених книга викликала тим, що пропагує активну роль держави в економіці країни.

9 місце: «По той бік добра і зла» Фрідріха Ніцше. Книга захоплююча, але - на жаль! - Вона пропагує теорію надлюдини.

8 місце: «Курс позитивної філософії» француза Огюста Конта. Конт є засновником позитивізму. Деякі положення книги дійсно викликають сумніви, але для загального розвитку її цікаво почитати.

7 місце: «Таємниця жіночності» американки Бетті Фріден. Цю книгу називають «біблією» фемінізму.

6 місце: «Капітал» Карла Маркса. Це, як відомо, праця про шкоду капіталізму і про економічні передумови перемоги комунізму.

5 місце: Робота американця Джона Дьюї «Демократія і освіта». Позицію можна заперечити: книга опинилася в «чорному списку», оскільки, на думку вчених, вона відкидає релігію і загальноприйняту мораль.

4 місце: Книга американця Альфреда Кінсі «Сексуальна поведінка самця людини». Можливо, її цікаво читати, але після її прочитання ви вже не зможете бути нормальною людиною. Книга описує сексуальні збочення та аморальну поведінку.

3 місце: Цитатник Мао Цзедуна, що містить вислови вождя комуністичного Китаю часів культурної революції. Незважаючи на те, що багатьом західним людям деякі висловлювання Мао здаються наївними або просто божевільними, у Китаї це - найпопулярніша книга. Кожен китаєць знає принаймні 10 цитат з Мао.

2 місце: "Mein Kampf" ( "Моя боротьба") Адольфа Гітлера. Зараз цю книгу називають «біблією» нацизму і расової теорії.

1 місце: Найбільш шкідливими авторами визнані творці наукового комунізму Карл Маркс і Фрідріх Енгельс з їх "Маніфестом Комуністичної партії".