Головна » 2010 » Липень » 2 » Збірка цікавих фактів

Збірка цікавих фактів

Карл Маркс, відомий німецький філософ, який вивчав основи класової боротьби, ніколи не був в Росії, незважаючи на те, що його вчення стало основою комуністичного руху.

Всупереч поширеній думці, самим солоним у світі водоймою є не Мертве море, а озеро Ассаал в африканській республіці Джібуті. У літрі цього озера розчинено 400 грам солі, в Мертвому - "всього" 340 грам. Якщо ви хочете відвідати це чудове місце, не забудьте взяти пов'язку на обличчя (повітря там огидно пахне) і взуття товстіший, щоб не подряпати ноги об кристали солі, що знаходиться на берегах озера.

Людина найчастіше позіхає, коли відчуває сонливість. Крім цього, він позіхає, коли нервує, коли виходить на свіже повітря або навіть просто без причини. Наприклад, собаки теж позіхають від нудьги, збудження або втоми.

Єгипетський сфінкс має дефект зовнішності - у нього практично повністю відсутня ніс. У свій час вважалося, що це справа рук, вірніше гармат Наполеона, але ця версія не має підтвердження. На сьогоднішній момент основною причиною відсутності носа я монумента вважається ерозія та інші природні явища.

Більшості котів шкідливо пити молоко. Надзвичайно, але факт - при вживанні молока дорослим котом у нього розвивається розлад шлунка і метеоризм. Набагато корисніше замість молока попо вашого улюбленця чистою водою.

У перших Олімпійських іграх крім спортивних змагань були також інтелектуальні ігри. Після відновлення ігор у сучасний час цю традицію намагалися відновити в 1912 році, коли до традиційних видів спорту були додані архітектура, малювання, скульптура, музика та література. Вражаюче, але ці види "спорту" були присутні в олімпійських змаганнях до 1948 року, коли були скасовані через участь в них професійних художників / музикантів / скульпторів.

Я думаю, ви чули, що найбільший дирижабль в історії - "Гінденбург" - зазнав аварії через те, що був наповнений воднем. Якщо подивитися на фото і почитати парочку статей у жовтій пресі, можна подумати, що всі пасажири і члени екіпажу загинули, але це не так. З 132 пасажирів загинули 35 чоловік, а решта 97 успішно врятувалися.

Першою людиною, перетнув Атлантику без посадки, був зовсім не Чарльз Ліндберг в 1927, а двоє британських пілотів - Джон Алькок і Артур Браун, які здійснили переліт у 1919 році, тобто за 8 років до Ліндберга. Фактично, до моменту, коли Ліндберг здійснив свій відомий політ, це подорож зробили як мінімум 81 чоловік.

Існує ще одне популярне оману від те, що слони приходять вмирати на особливі слонячі кладовища, розташовані в секретних місцях джунглів. Це думка виникла з-за того, що останки слонів часто знаходять у великій кількості на обмеженій площі. Учені, що дослідили поведінку цих тварин, визначили, що старі слони часто ідуть у джунглі, ближче до джерел води, тому що у них не вистачає сил на те, щоб здійснювати переходи до водопою. Там вони згодом і вмирають, що з часом призводить до скупчення слонячих скелетів.