Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Економіка підприємства - задачіУмови задач

1. Слюсар-відрядник 4-го розряду відпрацював вечірню зміну, проробив потім 3 год. надурочно в нічний час і виконав за увесь час роботи продукцію загальною трудомісткістю 15-нормо-год по 5-му розряду важких робіт. Визначити заробіток робітника.
2. На операцію складання комплекту деталей була встановлена норма часу 48 хвилин по 5 розряду холодних робіт. У зв’язку з впровадженням місцевого підьомно-транспортного механізму норма часу знижена на 13% Складальник за місяць (175 год.) зібрав 300 комплектів. Визначити: місячний заробіток при нових відрядних розцінках.
3. Кількість безробітних у країні становить 3,4 млн. чол. Загальна чисельність самодіяльного населення при цьому складає 32,6 млн. чол. Визначити частку безробіття та виявити, який вид безробіття існує в країні (неповна чи надзайнятість).

Сломался кондиционер в автомобиле? Компания AutoKlimat производит точную диагностику кондиционеров, а также выполняет качественный ремонт компрессоров автокондиционеров киев. Кроме того, система хороших скидок и накопительные дисконтные карточки приятно Вас удивят.
4. Складальник-відрядник відпрацював 175 год. Виконав роботи трудомісткістю 85 нормо-год. по 3-му розряду та 125 нормо-год. по 4 розряду холодних робіт. Визначити місячний заробіток відрядника.
5. Визначити норму часу на партію деталей, якщо: основний час – 12 хв., допоміжний час 2 хв., час обслуговування робочого місця – 0,8 хв., час на відпочинок робітника – 0,8 хв., підготовчо-заключний час на партію деталей у 70 шт. – 40 хв.
6. В результаті проведеної модернізації верстату втрати від браку з 1,8% (звітний період) доведені до 0,9% (плановий рік). Визначити кількість робітників, що звільняються, якщо на заводі працює 4200 чол.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Економіка підприємства - задачі" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 21:58. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1495 та скачано 120 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...