Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Задачі з економіки підприємства та мікроекономікиЗміст

1. Розробка та економічне обґрунтування виробничої програми підприємства. Виробничі інвестиції підприємства (8 задач).
2. Кадри підприємств та продуктивність праці (4 задачі).
3. Оборотні засоби. Основні засоби та виробнича потужність підприємств (4 задачі).
4. Оплата праці (5 задач).
5. Модель виробничих можливостей країни (4 задачі).
6. Державне регулювання. Валовий національний продукт (4 задачі).

Розв'язок задач доступний після скачування...

Вступ

Выбираете надежный и большой холодильник для всей семьи? В интернет-магазине foxmart.ua Вы сможете купить холодильник в киеве по доступным ценам. На странице с товаром Вы можете почитать основные характеристики холодильника, описание, аксессуары, а также отзывы покупателей.
Розрахунки виробничих потужностей виконуються на основі інформації про стан встановленого устаткування. При цьому необхідно керуватися наступними положеннями:
- у розрахунках приймається все наявне устаткування ділянки (цеху, підприємства), за винятком резервного;
- у розрахунках приймається ефективний максимально можливий фонд часу роботи устаткування при заданому режимі змінності;
- у розрахунках приймаються передові технічні норми продуктивності устаткування, трудомісткості продукції, норм виходу продукції із сировини;
- у розрахунках приймаються найбільш зроблені способи організації виробництва і порівнянних вимірників роботи устаткування і балансу потужностей;
- при розрахунку виробничих потужностей на планований період необхідно виходити із можливості забезпечення їхнього повного завантаження. Але разом з тим повинні бути передбачені необхідні резерви потужностей;
- при розрахунку величини потужності не приймаються до уваги простої устаткування, які можуть бути викликані відсутністю робочої сили, сировини, палива, електроенергії або організаційними неполадками, а також втрати часу, зв'язані із ліквідацією браку продукції.
Як параметри виміру виробничої потужності застосовують ті ж одиниці, що і для обліку і планування вироблення продукції. Наприклад, для сірчаної кислоти – тонни моногідрату, для каустичної соди – тонни соди в перерахуванні на 100% лузі, для відділення штампування – тисячі штук виробів.
Для розрахунку виробничої потужності виробничої одиниці (цеху) необхідно перерахувати продуктивність окремих апаратів в одиниці кінцевої продукції, що випускається виробничою одиницею (цехом). Перерахування роблять, виходячи з планових видаткових норм напівфабрикатів на одиницю готової продукції.
За основу розрахунку виробничої потужності приймають проектні чи технічні (паспортні) норми продуктивності устаткування і технічно обґрунтовані норми часу (вироблення). Коли встановлені норми перевершені передовиками виробництва, то розрахунок потужності виробляється по передових досягнутих нормах, що враховує стійкі досягнення передовиків виробництва.
Тривалість зупинок на плановий ремонт (поточний, середній і капітальний) розраховують по передових нормах витрат часу на ремонт, досягнутим кращими бригадами (із врахуванням збільшення міжремонтних періодів шляхом підвищення якості ремонту і поліпшення експлуатації устаткування); тривалість ремонтів не повинна перевищувати передбачені і затверджені для даного устаткування норми часу.

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі з економіки підприємства та мікроекономіки" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:01. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1966 та скачано 130 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...