Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Фінанси

Фінансова математика, задачіУмови задач

1. Фірма отримала позику в банку в розмірі 800 тис. гр. од. строком на півроку, сума повернення – 900 гр. од. Яку облікову ставку застосовано банком.
2. Кредит в сумі 2,0 млн. гр. од. надано на 3 роки. На цей же період передбачається зріст цін в 1,5 рази. Визначити ставку процентів при наданні кредиту та нарощену суму боргу, якщо реальна дохідність повинна становити 12% річних по ставці складних відсотків.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Фінансова математика, задачі" з предмету "Фінанси". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:28. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 852 та скачано 81 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...