Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Фінанси

Фінансова математика - збірник задачУмови задач

1. Комерційний банк придбав на 2,0 млн. гр. од. Державних облігацій зі строком погашення через 6 місяців. По закінченню цього строку банк розраховує отримати 2 175 тис. гр. од. Визначити дохідність по облігаціям.
2. Кредит в розмірі 800 тис. гр. од. Надано на 2,5 роки. За умовою договору нарахування відсотків відбувається по складній обліковій ставці 15 % річних. Визначити нарощену суму за умови, що нарахування відбувається двічі на рік.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Фінансова математика - збірник задач" з предмету "Фінанси". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:36. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 760 та скачано 105 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...