Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Фінанси

Фінансова математика, задачі (2 задачі)Планируете Снять номер люкс в отеле? Отель Велюр - компактное заведение, где каждому гостю персонал гостиницы уделяет внимание по максимуму. Различные виды номеров: от бюджетных одноместных и двухместных до элитных класса люкс. Умови задач

1. Визначити час, необхідний для збільшення початкової суми боргу в 3 рази, використовуючи просту та складну відсоткові ставки, що дорівнюють 10% річних.
2. Рентні платежі вносяться двічі на рік по 500 тис. гр. од. на протязі чотирьох років. Нарахування простих відсотків здійснюється в кінці року за ставкою 20% річних. Визначити нарощену суму ренти.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Фінансова математика, задачі (2 задачі)" з предмету "Фінанси". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:38. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 771 та скачано 77 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...