Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Фінанси

Збірник задач з фінансової математикиУмови задач

1. Адміністрація регіону отримала кредит на суму 6,0 млн. гр. од строком на 5 років по процентній ставці 10,5% для 1 року, для 2 року передбачено надбавку до відсоткової ставки в розмірі 1,5%, для 3 та наступних періодів – в розмірі – 0,75% Визначити суму боргу наприкінці терміну позики.
2. Мале підприємство розраховує створити спеціальний фонд розвитку в сумі 150 тис. гр. од. на протязі трьох років, може виділити для цього зараз 98,62 тис. гр. од. Визначити розмір щорічного платежу, який би забезпечив разом з нарахованими відсотками (15%) зазначену суму на протязі трьох років.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Збірник задач з фінансової математики" з предмету "Фінанси". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:34. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 826 та скачано 77 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...