Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Трудова дисциплінаЗміст

Вступ 4
1 Поняття, ознаки, правове регулювання та методи забезпечення дисципліни праці. Ретроспективний та перспективний аспекти дисциплінарної відповідальності в трудовому праві. 5
2 Поняття, характеристика елементів складу заохочення, їх види. Заохочення працівника за особливі трудові заслуги 9
3 Характеристика елементів складу дисциплінарного проступку як підстави дисциплінарної відповідальності працівників 13
4. Види та порядок застосування дисциплінарних стягнень 13
4.1 Види дисциплінарних стягнень 14
4.2 Порядок застосування дисциплінарних стягнень 16
4.3 Після накладення дисциплінарного стягнення 18
5 Поняття ти види дисциплінарної відповідальності. Особливості притягнення по спеціальній відповідальності 19
6 Інші заходи впливу на порушників трудової дисципліни, порядок їх застосування та юридичне значення 22
Задача 29
Загальні висновки 33
Використана література 35

Вступ

Активні процеси реформування трудових правовідносин в Україні внаслідок переходу до ринкової економіки обумовлюють внесення суттєвих змін до трудового законодавства. Такі зміни спонукають шукати нових підходів у вирішенні проблем правового регулювання трудових відносин між працівником та роботодавцем, важливою складовою яких є трудова дисципліна.
Вимоги часу диктують необхідність вироблення нових підходів у вирішенні вже відомих проблем правового регулювання трудової дисципліні в трудовому праві.
Курсова робота присвячена багатьом питанням регулювання трудової дисципліни як засобу забезпечення ефективності та сумлінності праці на кожному конкретному підприємстві або в організації, що, в свою чергу, має спрямованість на подальший розвиток усього народного господарства України. В неї розглядаються правові методі забезпечення трудової дисципліни, методи заохочування та притягнення до дисциплінарної відповідальності.
Наприкінці курсової роботи розглядається практичне завдання з спірного конфліктного питання щодо дійсності порушення трудової дисципліни та правових наслідків з цього.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Трудова дисципліна" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 15:42. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1037 та скачано 48 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...