Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Інші реферати

Методика проведення апробації для вирощування високоякісного насіння сільськогосподарських культур
Нашли хороший товар на Ebay, но не знаете как работать с этим сервисом? Не секрет, что в системе аукциона самое привлекательное то, что товар может уйти гораздо дешевле реальной стоимости. Работая с my-bid.com.ua доставка с ebay Вас вообще не будет беспокоить. Вы оплачиваете свои покупки в гривне и получаете их в среднем через месяц в любом городе Украины!
Зміст

1. Загальні положення
2. Строки поновлення
3. Внутрішньогосподарський контроль за вирощуванням сортового насіння
4. Внутрішньогосподарський контроль при обробці насіння
5. Очистка насіння
6. ДСТУ на норми якості насіння сільськогосподарських культур

Повна інформація про роботу

методичка "Методика проведення апробації для вирощування високоякісного насіння сільськогосподарських культур" з предмету "Інші реферати". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.08.2011 в 23:25. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 675 та скачано 55 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали