Головна » 2010 » Червень » 24 » Німецька школярка отримала повістку до суду за намальованого на дошці зайця

Німецька школярка отримала повістку до суду за намальованого на дошці зайця

Незвичайний судовий процес почався у Німеччині. Викладач подала позов проти своєї учениці за те, що дівчина намалювала зайця. Дев'ятикласниці загрожує штраф у розмірі п'яти тисяч євро.

Інцидент стався у федеральній землі Нижня Саксонія. За інформацією місцевих жителів, це "найбожевільніший процес року". До служителів Феміди звернулася вчителька географії і німецької мови на прізвище Маріон. Педагог заявила, що вона страждає фобією, пов'язаною із зайцями, а одна зі школярок спеціально намалювала довговухого ссавця.

Нужно срочно продать или купить компьютер или фотоаппарат? Доска бесплатных объявлений Днепропетровска. Отличные возможности для продажи либо купли всевозможного рода товаров. Ваше объявление увидит вся Украина.

"Як тільки вчителька побачила малюнок, вона з криком вискочила з класу. І це не вперше. Я думаю, вона деколи ридала через зайців", - відзначила одна з учениць, що була очевидцем випадку.

Проте викликана в якості головної обвинуваченої 16-річна Кім в ході допиту в суді відкинула припущення, що вона малювала зайців. "Я знаю цього викладача з початкової школи. Я всього лише розповіла своїм однокласникам, що в ті часи наша вчителька втікала з класу побачивши картинок із зайцями", - повідомила дівчина.

Проте педагог зажадала, щоб суд заборонив дев'ятикласниці малювати зайців і обговорювати з однолітками фобії викладачів. Служителі Феміди повинні прийняти рішення у даній справі до 20 липня 2010 року. Якщо вони стануть на сторону вчительки, то школярці в разі рецидиву загрожуватиме штраф у розмірі п'яти тисяч євро.

Відзначимо, що даний судовий процес вже не перший в житті викладача. Два роки тому вона також намагалася притягнути до відповідальності одного зі своїх учнів, який змалював довговухого ссавця. Того разу люди в мантіях після розгляду всіх обставин справи зайняли нейтральну позицію.