Головна » 2010 » Червень » 24 » Вчителька помилково віддала школярці DVD з порнофільмом

Вчителька помилково віддала школярці DVD з порнофільмом

Школярка виявила, що вчитель дав їй не той диск, коли прийшла додому і разом з 12-річним братом вирішила поглянути записані на DVD фото. За словами матері дітей, її син і дочка зрозуміли, що вчитель дав школярці не той запис, коли замість фотографій на екрані з'явилися кадри фільму.

Влада округу Cітрес, до складу якого входить Хомосасса, заявили, що вчителька не буде покарана за свій вчинок, оскільки підміна DVD сталася випадково. Керівництво школи поки що не застосувало до педагога жодних дисциплінарних санкцій.

Мати восьмилітньої школярки, Дана Хілл, підкреслила, що її сім'я чекає вибачень від вчительки, проте та ще не зв'язалася ні з самою дівчинкою, ні з її родичами.


http://dobrobut.biz.ua - Детективное агентство Одесса. Детективное Агентство ”КОНРАД” осуществляет свою деятельность как на территории Киева и Киевской области, так и по всей Украине, а также в Мире.
Вчителька початкових класів школи міста Хомосасса (штат Флоріда, США) помилково дала своїй восьмилітній учениці DVD-диск з порнографічним фільмом. Педагог переплутала диск з порно з DVD, на якому були записані шкільні фотографії.