Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Контрольна робота з економіки підприємстваУмови задач

1. Розрахувати основні показники, що характеризують структуру капіталу підприємства, за таких даних (станом на кінець звітного періоду), в тис. грн.
2. Загальні збори акціонерного товариства на пропозицію правління прийня-ли рішення про дроблення акцій у співвідношення 1:5 та зменшення розміру статутного капіталу з 15 млн. грн. до 12 млн. грн. шляхом викупу і анулювання акцій. Номінальна вартість акцій до їх дроблення складає 15 грн., ринкова - 30 грн. Визначити дивіденди на одну акцію, які отримають акціонери в результаті здійснення вказаних операцій та кінцевий ринковий курс акцій.
3. Підприємство придбало на фондовій біржі 1000 акцій, за ринковим курсом 140%; номінальна вартість однієї акції складає 10 грн. Витрати, пов'язані з офо-рмленням операції (оплата реєстратору, брокеру тощо), склали 100 грн. (без ПДВ). Розрахувати вартість фінансової інвестиції, яка буде відображена в балансі.

Розв'язок задач доступний після скачування...
Нужно обставить кабинет руководителя мебелью? Качественная мебель Киев представлена в онлайн каталоге компании Смарт Спейс. На странице с образцом Вы можете получить информацию о сроке изготовления мебели, скачать прайс лист, а также выбрать вариант покрытия.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з економіки підприємства" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:04. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1266 та скачано 106 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...