Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Контрольна робота з економіки підприємства та мікроекономікиЗміст

1. Розробка та економічне обґрунтування виробничої програми підприємства. Виробничі інвестиції підприємства (8 задач).
2. Кадри підприємств та продуктивність праці (4 задачі).
3. Оборотні засоби. Основні засоби та виробнича потужність підприємств (4 задачі).
4. Оплата праці (5 задач).
5. Модель виробничих можливостей країни (4 задачі).
6. Державне регулювання. Валовий національний продукт (4 задачі).

Розв'язок задач доступний після скачування...

ВСТУП

Хотите купить стиральные машины по лучшим ценам с гарантией? Оптимальным решением для Вас будет стиральная машина bosch, которая обладает огромным функционалом для разных вариантов стирки. Продажа и доставка стиральных машин bosch осуществляется в большинство крупных центров Украины.
В умовах ринкових відносин центр економічної діяльності переміщується до основної ланки економіки – підприємства. Саме на цьому рівні створюється необхідна суспільству продукція, надаються необхідні послуги. На підприємстві зосереджені кваліфіковані кадри, вирішуються питання економічного витрачання ресурсів, застосування високопродуктивної техніки і технології.
На підприємстві розробляються бізнес-плани, застосовується маркетинг, здійснюється управління. В умовах ринкової економіки виживає лише той, хто найбільш грамотно визначить вимоги ринку і організує виробництво продукції, яка користується попитом і забезпечить високий рівень заробітної плати працівників підприємства. Для успішного вирішення цих завдань треба знати як економіку підприємства, так і форми і системи оплати праці, міжнародну економіку, державне регулювання
Основна мета даної роботи – творче застосування здобутих знань та практичне опрацювання набутих вмінь, розвиток навичок науково-дослідної роботи, збагачення досвіду роботи з ситуаційними завданнями, вправами.
Основне завдання даної роботи - поглиблене вивчення найбільш актуальних і складних питань відповідно до фахової підготовки, розвиток критичного і самостійного мислення, формування навичок щодо узагальнення різних аспектів діяльності підприємства.
Дана робота складається з завдань, які охоплюють майже всі сторони діяльності сучасного підприємства. Будуть розглянуті теми: “Розробка та економічне обґрунтування виробничої програми підприємства. Виробничі інвестиції підприємства”, “Кадри підприємств та продуктивність праці”, “Оборотні засоби. Основні фонди та виробнича потужність підприємств”, “Оплата праці”, “Модель виробничих можливостей країни”, “Державне регулювання. Валовий національний продукт”.
Кожна тема включає теоретичну та практичну частину. Теоретична частина – найбільш основні питання даної теми, практична – рішення задач за обраним варіантом.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з економіки підприємства та мікроекономіки" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:02. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1034 та скачано 92 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...