Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Контрольна робота з економіки підприємства (задачі)Умови задач

1. Визначити комерційний ефект від використання на підприємстві 3-х приладів контролю параметрів ламп, якщо ціна одного приладу 4860 грн., продуктивність приладу 130 вимірювань за годину. Кількість годин роботи приладу протягом зміни 4,8 год. при однозмінному режимі роботи. Кількість робочих днів в році 225. Вартість обладнання, що вивільняється в результаті використання приладів становить 3325 грн., з нього може бути реалізовано на суму 1200 грн. Супутні капіталовкладення в процесі експлуатації одного приладу 760 грн. на рік. Вартість одного вимірювання 0,1 грн., витрати електроенергії на годину роботи приладу 5 кВт , ціна 1 кВт/год - 0,11 грн. Термін експлуатації приладу 4 роки.
2. Підприємство придбало новий напівавтомат вартістю 38520 гри
Щороку він випускатиме 50000 виробів, ціна одного виробу 2,2 грн. Поточні витрати на виробництво виробу становлять 1,9 грн. Нормативний термін служби напівавтомата 5 років. Обчисліть економічний ефект від використання у виробництві нового напівавтомата.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з економіки підприємства (задачі)" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:06. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1745 та скачано 157 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...