Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Контрольна робота з міжнародного приватного праваЗміст

ВСТУП 3
1 ХАРАКТЕР ВІДНОСИН, КОТРІ РЕГУЛЮЄ МІЖНАРОДНЕ ПРИВАТНЕ ПРАВО 4
1.1 Загально-правове поняття правовідноси 4
1.2 Особливості та характер відносин у міжнародному приватному праві 6
1.3 Методи регулювання відносин у міжнародному приватному праві 7
2 ПОНЯТТЯ ТА СПЕЦИФІКА АВТОРСЬКОГО ПРАВА У МІЖНАРОДНОМУ ПРИВАТНОМУ ПРАВІ 8
2.1 Загальне поняття міжнародного авторського права 8
2.2 Основні міжнародно-правові акти, що надають охорону об’єктам авторського права 9
2.3 Міжнародні аспекти обмеження прав авторів 13
2.4 Проблеми міжнародного захисту авторських прав в мережі Інтернет 15
ВИСНОВКИ 18
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 20

Вступ

Міжнародне приватне право існує в межах національного права і саме цим відрізняється від міжнародного публічного права — єдиного для держав, які є сторонами відповідних міжнародних нормативно-правових актів. Треба додати, що міжнародне приватне право не є правом „між народами” — це право регулює відносини між юридичними і фізичними особами різних народів (тобто держав). Такі особи вступають у відносини саме як приватні, а не як офіційні особи, не одержуючи для цього посвідчень (мандатів) відповідних держав.
Міжнародне право тісно пов’язане з розширенням міжнародного торгівельно-економічного, науково-техничного і культурного співробітництва. Важливу роль в правовому регулюванні цього співробітництва мають норми міжнародного приватного права, значення якого постійно зростає. Ці норми у сукупності з нормами інших галузей права складають внутрішньо державну (національну) систему права. Вона спрямована на врегулювання певного кола суспільних відносин, має загальний метод правового регулювання та фіксує правові норми у певні форми. Відомо, що таких національних правових систем у сучасному світі налічується більше двохсот. Міжнародне публічне право у світі одне. Міжнародних приватних прав у світі так само багато, як держав. Кожна країна має своє (хай навіть найменш опрацьоване, але все ж таки своє) міжнародне приватне право. Зрозуміло, що має міжнародне приватне право і сучасна Україна.
Значну роль при здійсненні міжнародного співробітництва відіграють питання міжнародної охорони авторських прав. Тому розглянемо більш ретельно питання щодо характеру відносин, котрі регулює міжнародне приватне право, та поняття та специфіку авторського права у міжнародному приватному праві.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з міжнародного приватного права" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 21:40. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1231 та скачано 56 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...