Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Оцінка якості корпоративного управлінняУривки

Чинники першої групи діють на етапі, передуючому ухваленню рішень, і сприяють формулюванню проблеми. Чинники другої групи виявляються в поведінці керівника, його співробітників в ході розробки управлінських рішень.
Управління якістю вимагає системного підходу, реалізація якого в сучасній практиці здійснюється у вигляді створення стандартизованих систем менеджменту якості, що представляють сукупність документованих методик і засобів планування, забезпечення і контролю якості, виконуваного спеціально призначеними структурними одиницями корпорації.

Повна інформація про роботу

реферат "Оцінка якості корпоративного управління" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.08.2010 в 23:17. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 376 та скачано 35 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали