Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Розрахунок системи опалення багатоповерхової будівлі (основи теплотехніки)Зміст

Вступ 3
1. Формулювання завдання на КР, її актуальність та доцільність 4
2. Розрахунок системи водного опалення будівлі багатоповерхової ББ. 5
3. Розрахунок системи електричного опалення ББ. 9
4. Економічна оцінка систем опалення їх порівняння. Розрахунок ефективності (економічної) від впровадження системи електричного опалення 12
5. Техніка безпеки при експлуатації і розробці електротехнічної системи опалення .. 14
Висновки 20
Література .. 21

Вступ

Изучаешь грамматику английского языка? Одной из базовых тем, которую ты должен знать обязательно, есть времена английского языка. В то же время - одна из самых сложных разделов грамматики английского языка, изучение которой нуждается в детальном объяснении каждого из правил.
В приміщеннях з тривалим перебуванням людини, у тому числі виробничих, де за умов технології потрібна підтримка температур в холодну пору року, необхідний пристрій систем опалення. Вони повинні відповідати основним вимогам:
1) санітарно-гігієнічним — забезпечувати без погіршення повітряного середовища, необхідні внутрішні температури, що відповідають норма СНіП;
2) економічним — обумовлювати при якнайменших витратах праці і грошових коштів при малій витраті металу;
3) будівельним — передбачати розміщення опалювальних елементів в ув'язці з планувальним і конструктивним рішеннями будівлі;
4) монтажним — забезпечувати монтаж індустріальними методами з максимальним використовуванням уніфікованих вузлів заводського виготовлення при мінімальній кількості типорозмірів;
5) експлуатаційним — характеризуватися простотою і зручністю управління і ремонту, безшумністю і безпекою дії;
6) естетичним — добре поєднуватися з внутрішньою архітектурною обробкою приміщення.
Опалювальна установка повинна віддавати приміщенням стільки теплоти, скільки потрібно для компенсації тепло втрат, володіючи при цьому необхідною теплостійкістю відповідно до зовнішніх і внутрішніх чинників, що змінюються.
Системи опалювання складаються з трьох основних елементів: генератора для отримання тепла, теплопроводів, або каналів, для транспорту теплоносія від місця вироблення до опалювального приміщення і нагрівальних приладів.
Системи, опалюючи декілька приміщень від загального генератора, — центральні. Вони можуть бути будинковий (генератор— котельна в опалювальній будівлі) і районний (опалюючи групу будівель від районної котельної). Системи, в яких теплота виходить і використовується в єдиному приміщенні, — місцеві. До таких систем опалення відносяться пічне, газове і електричне опалювання.

Уривки

Оскільки задовільнення потреб забезпечує виготовлення відповідної продукції, варіанти можна вважати тотожними, якщо має місце тотожність продукції по складу, що відповідає номенклатурі; по якості, яка відповідає стандартам та технічним умовам; по кількості, що відповідає проектному завданню; по умовам охорони праці та безпеки життєдіяльності.
Тотожність по складу продукції. Якщо за якимось із варіантів не забезпечується отримання однакового складу виробничих результатів, то за цим варіантом повинно бути розглянуто упровадження додаткової робочої сили, обладнання, оснащення (модернізація), приміщень тощо.
При співставленні варіантів виготовлення виробів одного типорозміру задача приведення їх до тотожності не виникає.
Тотожність по якості продукції. Вироби співставленні по якості – це ті варіанти, за якими забезпечується їх виготовлення у повній відповідності з поставленими технічними умовами (твердість, шорсткість, точність та чистота виготовлення тощо).
Якщо за одним із варіантів не забезпечуються вимоги до якості виробів, то необхідно доповнювати такий варіант додатковими операціями, обладнанням, яке дозволить позбавитися від даних відмінностей.
Розрахунок річного економічного ефекту повинен проводитися приблизно до тієї області експлуатації, в якій можна досягти однакових по складу та якості корисних результатів.
Тотожність по обсягу продукції. Якщо по одному із варіантів, які співставляються не забезпечується необхідний обсяг продукції, а потреба в збільшеному обсязі реальна, то за цим варіантом слід застосовувати додаткове обладнання, робочу силу, виробничу площу і т.д.
Тотожність по терміну часу. Якщо за будь-яким із варіантів не забезпечується отримання результату в установлені технічним завданням терміни, то за цим варіантом необхідно розглянути тимчасові способи отримання потрібного результату.
Тотожність по умовам праці. Співставленні варіанти повинні бути приведені до східним умовам праці та безпеки життєдіяльності, обов’язковим для даного типу виробництва.
При аналізі порівняльної економічної ефективності варіантів необхідно виділяти із складу капітальних вкладень та собівартості продукції величину затрат, які обумовлені покращенням умов праці та техніки безпеки та інших соціальних сторін виробництва.

Висновок

В результаті вищенаведених розрахунків було спроектовано:
- систему водяного опалення багатоповерхової будівлі, яка включає 8
радіаторів марки РД-26 та котел НОМ-1. Споживча здатність даної
системи опалення складає 9,12 природного газу за добу при теплових витратах
будівлі за добу.
- систему електричного опалення багатоповерхової будівлі, яка
включає 7 калориферів марки КВС(КПС)-10Б. Споживча здатність даної системи опалення складає кВт електроенергії при добових витратах будівлі .
Із проведених економічних розрахунків встановлено, що впровадження
системи водяного опалення вигідніше за систему електричного опалення. Сезонний економічний ефект 1209,96 гр від впровадження системи водяного опалення пояснюється підвищенням продуктивності роботи системи опалення, скороченням часу нагріву приміщення, що, в свою чергу, дозволяє використовувати більш економічні режими опалення приміщення.
В розділі техніки безпеки було розраховано захисне занулення для системи електричного опалення, яке споживається від мережі напругою 380/220В з глухозаземленою нейтралю. Струм короткого замикання такої системи захисту складає 386 А, що більше за граничний струм плавки вставок (300 А)
Повна інформація про роботу

курсова робота "Розрахунок системи опалення багатоповерхової будівлі (основи теплотехніки)" з предмету "Основи теплотехніки". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.02.2011 в 17:01. Автором даного матеріалу є Аліна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1073 та скачано 41 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Аліна...

робота оцінена в 97 балів, разом з захистом, тому якщо будете здавати - вивчіть гарно текст роботи


Подібні матеріали