Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Звіт з практики у готелі обслуговування «Донбас Палас»Зміст

1. Загальна характеристика бази практики
2. Організація роботи основних служб готельного підприємства
2.1 Склад служб на підприємстві, їх стисла характеристика.
2.2 Організація роботи служби прийому та розміщення.
2.3 Організація роботи служби обслуговування в готелі.
2.4 Організація роботи служби експлуатації номерного фонду.
2.5 Організація роботи служби безпеки.
3. Аналіз організації надання послуг харчування при готелі
3.1 Склад підприємств харчування і їх стисла характеристика.
3.2 Характеристика виробничого процесу на підприємствах харчування.
3.3 Аналіз організації обслуговування у торговельних залах підприємств харчування.
3.4 Аналіз організації роботи служби Room Service.
3.5 Організація обслуговування окремих заходів та контингентів у готелі.
4. Особливості обслуговування груп іноземних туристів у готелі.

Уривки

Ищешь специализированнный магазин Apple в Украине? Apple store - первый интернет магазин техники и аксесуаров Apple в Украине. В магазине Apple store ты сможешь купить различные товары Apple от стильного чехла до монитора Apple LED Cinema Display.
«Донбас Палас» - восьмиповерховий п'ятизірковий готель обслуговування, розташований у центрі Донецька. Готель обслуговування Донбас Палас є членом асоціації The Leading Hotels of the World c 11.12.2005. З 2005 по 2007 роки Донбас Палас був нагороджений World Travel Awards Association, тобто отримав звання "Найкращий готель України". У 2006-2007рр. ДП став кращим бізнес-готелем України згідно WTAA.
1. Готель пропонує для розміщення 129 номерів наступних категорій: стандартний номер, представницький номер, люкс, представницький люкс, президентський люкс та королівський люкс. Гості можуть вибрати номер з ліжком Queen, King або з двома окремими ліжками Twin. Передбачені номери для некурящих гостей та людей з обмеженими фізичними можливостями. Оснащення номерів включає: мінібар з різними напоями та закусками, супутникове телебачення з дистанційним управлінням, телефон з голосовою поштою, доступ в Інтернет, прес для штанів, сейф, систему клімат-контролю, розетки для підключення модему і ноутбука. Ванні кімнати обладнані підігрівом підлоги, телефоном, феном, збільшувальним дзеркалом і гучномовцем. У всіх номерах надається набір елітної косметики по догляду за тілом та волоссям. Готель Донбас Палас запрошує гостей відвідати кілька ресторанів і барів: ресторан Brasserie des Artistes на 44 посадочних місця, що пропонує широкий вибір страв європейської та української кухонь, ресторан L'Opera, виконаний у стилі Франції XVII століття, який також функціонує в якості концертного і банкетного залів , ресторан Fusion на 50 посадочних місць, в меню якого представлені тайська, японська, китайська і малайзійська кухні, лобі-бар на першому поверсі готелю, що пропонує широкий вибір домашньої випічки, тістечок, кави, чаю та інших напоїв, а також італійський ресторан La Terrazza .
Готель Донбас Палас пропонує необхідну технічну та організаційну підтримку заходів будь-якого формату. Готель має в своєму розпорядженні бальних залом L'Opera Ballroom, бізнес-центром і конференц-залами Azov Suite і Kalmius Suite, оснащеними за останнім словом техніки. Azov Suite являє собою великий конференц-зал загальною місткістю до 160 чоловік, обладнаний телефонним зв'язком, бездротовим доступом в Інтернет, аудіо та відеосистемами. При необхідності Azov Suite можна розділити на два конференц-зали з незалежними системами звуку і світла. Конференц-зал Kalmius Boardroom розрахований на 12 осіб і підходить для проведення ділових зустрічей і заходів невеликого формату. Бізнес-центр готелю надає послуги ксерокопіювання, телефонного та факсимільного зв'язку, ламінування, кольоровий і чорно-білого друку, сканування, перекладу, набору тексту, переплетення документів, високошвидкісного доступу в Інтернет. Вишукано оформлений зал L'Opera Ballroom вміщає до 200 персон і підходить для проведення офіційних зборів або спеціальних заходів, а також використовується як концертний зал.

Підкоряється менеджерові служби прийому і розміщення.
Виконує таку роботу:
• Здійснює прийом і обробку замовлень на бронювання як за тривалий, так і за короткий строк, включаючи реєстрацію і облік заявок в журналі бронювання.
• Перевіряє інформацію, що надається клієнтом.
• Постійно контролює стан номерного фонду, враховує наявність готельних номерів в цілях їх максимальної реалізації послугах.

Введення в обслуговування в готельних номерах:
Обслуговування в готельних номерах працює в аналогічний спосіб ресторана. Клієнт робить замовлення, кухарі роблять їжу, і доставляє його серверу. Це, однак, має свої суттєві відмінності. З одного боку, обслуговування готельних номерів відбувається з готельного номера. По-друге, сервери зазвичай не перевірити гостя неодноразово протягом усього прийому страви. І нарешті, гость може виставити в коридор брудний посуд після закінчення прийому страви, залишивши його для співробітників готелю.
Розміщення замовлення:
Обслуговуючий готель пропонує гостям меню обслуговування в номері, і більш того готель пропонує виготовлення страви від шеф-кухаря залежно від запитів гостей. Гість замовляє страву по телефону, або дзвонить стійці реєстрації або консьєрж повинен бути підключений до обслуговування в номерах. Деякі гості викликають консьєржа для рекомендацій щодо свого замовлення. Іншого співробітника готелю займає їжа замовлення по телефону.
Прийом їжі:
Ці замовлення доставляються на кухню персоналом і страви готуються у відповідності з технічними потребами гостя. Їжа потім зверху з кришками розміщується на спеціальний візок і буде доставлено. Коли офіціант надходить з їжею, гість може відхилити його, або попросити його налаштувати і обслужити гостя.
Оплата рахунків і чайові:
Офіціант обслуговування в готельних номерах повинен подати гостю деталізований рахунок на замовлення. Деякі заклади включають чайові в рахунок, у той час як інші залишають вибор для винагороди до гостей. Якщо законопроект включені чайові, то немає необхідності давати чайові офіціантові знову, якщо гість не відчуває, що він хотів би. Якщо законопроект не включає чайові заряду, зазвичай по етикету служби, щоб винагородити сервера за добре виконану роботу, стандартна кількість чайових від 15 до 20%.
Гості, як правило, не повинні платити за обслуговування в готельних номерах, коли їх їжі доставляється. Вони можуть оплатити всі витрати на виїзд.
Очищення
Після їжі, гості можуть або прибирати свої власні страви або закликати до членів персоналу готелю зробити це. Гості, які вирішили прибирати самі можуть розміщувати свої страви на подставку кошик і помістити його в коридорі за дверима або у віддаленному місці в кімнаті.
Коли гість виїзджає, сервер повинен виставити рахунок за всі витрати з номера.

Комерційна служба займається питаннями оперативного і стратегічного планування, оптимізацією наданих послуг, аналізує стан готельного ринку і вивчає потреби клієнтів. До складу служби входять: комерційний директор, підрозділ маркетингу та реклами.
Допоміжні служби забезпечують процес роботи готельного комплексу, надаючи послуги пральні, кравецької, хімчистки і т.п.
Додаткові служби надають платні послуги. До їх складу входять: бізнес-центр, спортивно-оздоровчий центр, перукарня і косметичний кабінет, торговельні кіоски та ін.
Не існує ідеальної і єдиної моделі управління готелем. Всі рішення обумовлені необхідністю задоволення потреб.
Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт з практики у готелі обслуговування «Донбас Палас»" з предмету "Готельно-ресторанна справа". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.12.2011 в 11:37. Автором даного матеріалу є Наташа. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2124 та скачано 111 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Наташа...

проходив практику в «Донбас Палас», дуже сподобалось, ось виклав звіт, може комусь згодиться


Подібні матеріали