Головна » 2013 » Серпень » 28 » Часу, щоб подумати про освіту за кордоном, ставати все менше

Часу, щоб подумати про освіту за кордоном, ставати все менше

За останні пару місяців (лютий-березень), Україна прокотилася справжня хвиля освітніх виставок присвячених навчанню за кордоном. І, дійсно, початок весни дуже вдалий час подумати про майбутнє, і про те, як з користю і задоволенням провести літній сезон, ну, а абітурієнтам бакалаврату або магістратури визначитися з університетом для подальшого навчання.

Літні програми для студентів і школярів

Вивчення іноземної в середовищі її носіїв сьогодні дуже популярне серед молодих українців. Різноманітність пропозицій дозволяє вибрати відповідний курс і країну для будь-якого бюджету і поставлених цілей.

Ищите идеальные условия для того, чтобы ваш ребенок с радостью ходил на занятия? Частная школа москва Russian Harvard использует нестандартный подход к образовательному процессу. Концепция школы построена на трех основных принципах: удовольствие, безопасность и эмоциональное развитие.

Затребуваними літніми напрямками можна назвати сонячну Мальту і традиційну Великобританію. Перша - це досконалий варіант для охочих поєднати навчання з відпочинком. Друга - класичний спосіб занурення в англомовне середовище. Звичайно, Британія манить Біг-Беном, близькістю королівської сім'ї, і своїми багатовіковими традиціями. Крім того, в Англії вивчення мови можна об'єднати з підготовкою до здачі міжнародних іспитів, або славно повеселитися, поєднавши зайнятися з гольфом, тенісом чи футболом.

Життя студентська за кордоном

Ще одним популярним напрямом навчання за кордоном стало отримання вищої освіти - бакалаврату, магістратури та навіть післядипломної освіти. Вищі навчальні заклади Канади сьогодні пріоритетні для більшості українських студентів. Сприяють цьому доступні ціни і схожість систем освіти. Нерідко, вступати до канадські ВНЗ випускники відправляються відразу після закінчення школи або отримання диплома про вищу освіту відповідно.

Втілення плану

Нехай за вікном все ще лежить сніг, але саме зараз треба визначатися з програмою майбутньої в осяжному майбутньому - забронювати для себе місце на навчальному курсі. В освітній компанії STUDY.UA називають мінімум три причини, чому цим питанням варто зайнятися невідкладно:

По-перше, треба встигнути забронювати курс, який ВИ вважаєте найбільш підходящим, а не вибирати його з тих, що залишилися.
По-друге, необхідно встигнути з візами, тому що в літній сезон оформлення може зайняти і не менше двох місяців!
По-третє, якщо кінцева мета - вища освіта за кордоном, то прийом документів на програми, що починаються у вересні, більшість ВНЗ закінчують наприкінці квітня, на початку травня.

Дійсно, варто поквапитися!