Головна » 2013 » Серпень » 24 » Як стати фахівцем в сучасному світі?

Як стати фахівцем в сучасному світі?

Питання, який хоч раз, але приходив в голову кожному студенту - «А що далі?». Чи має сенс напружуватися, здавати сесії, боротися з викладачами, адже все це може ні до чого не привести і вам доведеться поповнювати торгові ряди з вашими юридичними-економічними-педагогічними дипломами? Скільки людей покидало університети з цієї причини, подумати страшно.

Почнемо з того, що в наш час спрямованість освіти не має особливого значення за рідкісним винятком. Тобто, маючи БУДЬ вищу освіту, можна дістатися і до іншої професії, приклавши деякі зусилля. Наприклад, якщо ви здобуваєте освіту з педагогічної спеціальності, ніхто не заважає вам піти на курси бухгалтерів, і при випуску ви будете бухгалтером з вищою освітою або педагогом з бухгалтерською підготовкою. Великі переваги перед просто «педагогом», чи не так?

Ищите хороший теплоизолятор? Асбестовый лист - то, что Вам нужно. Высокая механическая прочность, термостойкость, изоляционные свойства и устойчивость к агрессивным средам сделали асбестовый лист очень популярным в технике материалом.

А скільки курсів - від тижня до року можна пройти за 5 років навчання? Відповідно, ви збільшуєте собі шанси знайти роботу в багато разів - ні одну, то іншу.
Також ви відмітати все, що вам не цікаво, заздалегідь. Прикро, чи не правда, витратити 5 років, а потім зрозуміти, що це зовсім і не ваше?

До речі, багато курси дають не тільки теоретичну частину, а й практичну, тобто у вас разом з можливістю вибору з'являється і досвід, який при подальшому працевлаштуванні абсолютно точно не буде зайвим. Якщо ви добре себе проявите, роботодавець цілком зможе піти на поступки для вас і прийняти на роботу вже під час навчання. Тобто ви почнете вашу кар'єру ще до закінчення навчального закладу.
Ще одним безперечним плюсом є зв'язки, якими ви можете обзавестися під час відвідування подібних додаткових освітніх програм. Ніколи не знаєш, хто і коли може вплинути на твою кар'єру, може, однокурсник відкриє свою справу і запросить вас там попрацювати.

Багато програм можна пройти дистанційно, якщо у вас немає можливості особисто відвідувати заняття. Теж непогана форма, і вибір значно розширюється, можна пройти навчання вже не тільки у вашому місті і навіть не у вашій країні.

Також можна вибрати багато курсів на період канікул, провівши їх з користю. Волонтерські роботи чудово допомагають вивчити мову, а програм по Європі, наприклад, безліч за символічні гроші. Реставріруете ви собі який-небудь замок у Франції, з такими ж як ви студентами з різних країн, потім виявляєте, що говорите з ними на одній мові. Пройшовши тест по приїзду додому, ви дуже здивуєтеся своїм знанням. Плюс - знову-таки нові знайомства, вже міжнародні (крім самих студентів є ще й керівники таких робіт).

З таким далекоглядним підходом ніякі біржі праці потім не потрібні і ви не будете кидатися від однієї контори до іншої.