Головна » 2013 » Вересень » 4 » Плановані заходи модернізації освіти

Плановані заходи модернізації освіти

Як покарати хулігана в навчальному закладі і зробити це правильно , дотримуючись всіх тонкощей юридичного процесу? Таке питання задавали собі тисячі вчителів та працівників навчальних закладів.

Адже ні для кого не секрет , що навіть за найсерйозніші гріхи винуватця з шкіл не відрахують, поки він не досягне п'ятнадцятирічного віку. Міністерство освіти планує цього року прийняти низку положень, в яких буде чітко вказано за що, як і в яких випадках винуватець понесе покарання. Хоча основний порядок роботи з недбайливим учнем і залишається колишнім - етапним, тобто коли застосовується послідовне накладення стягнень на учня, від зауваження до догани з наступною зміною навчального закладу. Тепер відрахувати можна буде за вчинок, який буде віднесений до грубих провин.

Турбуєтесь про зручність та комфорт Вашої сім'ї? Grem.lviv.ua пропонує сотні нових оригінальних постільних комплектів, які в подальшому прикрасять і покращать Ваш індивідуальний побут та порадують близьких і рідних. Справжні майстри добре знають свою справу і виконують свою роботу бездоганно.

Таке поняття, як негативний вплив на учнів, теж роз'яснено і може бути застосоване до порушника порядку в школі. Причому дане порушення буде ставитися до ГДП (грубим дисциплінарним проступком) нарівні з пияцтвом, наркоманією або токсикоманією. Даються роз'яснення про порядок переведення учнів з одного в інший навчальний заклад, і які документи потрібно надати при зміні освітньої установи, в тому числі, при переходах між непрофільними школами або вузами.

У розробці знаходиться ще один інноваційний і дуже цікавий проект , спрямований на те , щоб видавати ознайомчу інформацію батькам і самим учням про навчальний заклад , в якому планується отримання знань . Проект зобов'язує освітні організації розміщувати на своєму сайті зразок договору із зазначенням розцінок по всіх категоріях надаваних послуг. Там же можна ознайомитися з викладацьким складом , дізнатися їх професійну кваліфікацію та досвід роботи.

Цікавим нововведенням є вимога про розміщення інформації про інфраструктуру установи , яким чином будуть розміщені учні в гуртожитку , чи є в наявності спортмістечко або фітнес зал , бібліотека і кафе ( їдальня) . Погодьтеся , така інформація буде величезною підмогою батькам при виборі ВНЗ чи школи , особливо , якщо має бути переїзд в інше місто або область . Можливість заочного ознайомлення з освітньою установою допоможе швидко , а головне точно , розставити пріоритети у виборі програми навчання майбутнього фахівця .
Проекти даних наказів ви можете знайти в Інтернеті на порталі Міністерства Освіти , де можете взяти участь в обговоренні спірних положень і висловити свою точку зору на проблеми пов'язані з освітнім процесом учнів у нашій країні.